REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Nezapomenutelný tandemový seskok padákem? Přijďte k nám

Hledáte nové výzvy? Nebojte se ozkoušet si tandemový seskok padákem. Jde o nezapomenutelnou výzvu, která vás bude jistojistě oblažovat celý život. Pokud se vám tandemový seskok padákem zamlouvá, měli byste však využít služeb profesionálů, neboť všelijaký jakýkoliv tandemový seskok padákem musí být posvěcen bezpečnostně. Život a zdraví jsou přednější zážitkům a dávkám adrenalinu.

Myslíte si, že se nedá natrénovat tandemový seskok padákem a s tím související pohled shora?

Na webových stránkách tandem2.cz si můžete objednat tandemový seskok padákem již od 3100 Kč. Objednat si tandemový seskok padákem můžete pro sebe, nebo jej můžete darovat svým známým jako originální dárek. Na internetových stránkách si můžete jednoduše zamluvit odpovídající tandemový seskok padákem. Pořizují se i záznamy během seskoku padákem, které vám zůstanou po celý život jako vzpomínka. Skákat může rovněž vícečetná skupinka, na seskocích tak ušetříte.

Víte, jak si můžete sehnat a objednat tandemový seskok padákem?

Všechny vyjmenované seskoky jsou celoročně pořádány ve více tuzemských krajích, zajímavá lokalita pro váš tandemový seskok padákem už je odvislá od individuální volby. Tak třeba Kolín, Most, Kunovice, Příbram nebo Brno jsou města, kde se zrovna teď skáče, respektive na letištích těchto měst. Detailní poloha uvedeného letiště je k nalezení na pořadatelském webu, včetně GPS souřadnic. S partnerem, s nejbližšími spolupracovníky, přáteli, všemi příbuznými si můžete snadno ozkoušet zážitkový tandemový seskok padákem. Brno má k dispozici dvě letiště, kde se dá provozovat tandemový seskok padákem.

Cítíte-li se na lekce volného pádu AFF (Assistant Free Fall), z výšky 4000 metrů budete skákat pod dohledem dvou zkušených instruktorů. Odborný letecký doktor musí vystavit speciální pro tyto kurzy. Za zmíněné lekce volného zájemci zaplatí 36 000 Kč.

Pakliže se vám zážitkový tandemový seskok padákem opravdu líbí a rádi byste mu obětovali víc energie, můžete využít některý z kurzů pro samostatný seskok, AFF, IAFF, případně satic line.

Comments are closed.