REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Jak si poradit s úklidem v koupelně

Každý z nás ví, že úklid koupelny je nezbytný. Rádi Vám poradíme, jak na to. Vždy uklízejte seshora směrem dolů. Vždy používejte správné čisticí prostředky a nezapomeňte na suchý hadr, kterým pak vše dobře vyleštíte. Budete-li se držet těchto rad, bude Vaše koupelna zářit čistotou.

Pokud budete leštit skla, nebo zrcadlo v koupelně, dáme Vám radu proti zamlžování. Zrcadlo přetřete octovou vodou a pak ho dobře přeleštěte. Pokud máte v koupelně sprchový kout, nebo sprchovou zástěnu, zkuste se naučit pracovat se stěrkou. Chce to sice určitý grif, ale na čištění skleněných ploch je to ideální.

V koupelně musíme taky dbát na čistotu vodovodních baterií. Vodní kámen a nečistoty se vytváří nejen ve sprchových koutech, na dlaždičkách, ale také na vodovodních bateriích. Proto musíme používat na jejich vyčištění správné čisticí prostředky. Naše úklidová firma J&H Úklid, která se zabývá úklidem v domácnostech i v různých institucích,tak  také prodává ve své prodejně ve Vyškově různé čisticí prostředky, které i sama používá na své úklidy a je s nimi velmi spokojená.

Baterie by se měly čistit každé tři dny. Protože při jejich používání se zanáší. Každý si přeje, pokud si koupí novou baterii, aby mu vydržela co nejdéle. Pravidelná údržba zajistí dokonalou čistotu. Pokud však údržbu zanedbáte, tak se nevyhnete silnějším a agresivnějším čisticím prostředkům. Při odstranění vodního kamene nepoužívejte žádnou kyselinu solnou. Vyberte si čistící přípravek na to určený.Pokud si nebudete vědět rady, naše úklidová firma Vám ráda poradí, nebo Vám pomůže s úklidem vaší domácnosti.

Jako poslední umýváme v koupelně dlažbu. I na tu musíme dbát, abychom ji měli pořád jako novou.Musíme též dbát na spáry, v kterých se drží nečistota a tvoří se vodní kámen po případném stékání vody po sprchování.Pokud nám nejdou spáry vyčistit pouhým setřením hadrou, nebo mopem, tak použijeme použitý kartáček na zuby, kterým s použitím čistícího přípravku dobře vydrhneme.

A co na to J&H Úklid?

Pokud se rozhodnete využít služby naší úklidové firmy, jsme tu pro Vás k dispozici 24 hodin denně / 7 dní v týdnu / 365 dní v roce. Provádíme kompletní úklidové služby – strojové čištění všech druhů podlah, čištění kožených sedaček, mytí oken, čištění koberců, ale spoustu dalších úklidových služeb v lokalitách Praha, Brno, Vyškov, Slavkov, Prostějov, Olomouc, Zlín a další města ČR.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat