REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archiv

Český výrobce čepic

Léto je v plném proudu a podle dlouhodobých statistik Českého hydrometeorologického ústavu nás v nejbližších dnech lepší počasí jen tak nečeká. Tropické teploty nás tedy budou sužovat i nadále, a tak je osvěžující rekreace více než na místě. V případě, že kvůli pracovní vytíženosti nemáte možnost se tzv. vyplácnout u svého oblíbeného rybníku či plovárny, se nabízí využít svých posledních dní dovolené ke strávení léta někde u vody či daleko od těchto parných míst. Co tedy strávit dovolenou v horách? Při výběru tohoto typu dovolené počítejte s pořádnou zimou a nezapomeňte si s sebou zabalit teplé oblečení, které obohaťte také o pár rukavic, vlněnou šálu a kvalitní čepici. Při pořizování těchto druhů zimních doplňků určitě oceníte kvalitní čepice, šály a rukavice, které splňují ty nejnáročnější požadavky po technické i designové stránce.

Výrobce čepic

CAPU Knitwear je český výrobce čepic, který nabízí skutečně rozsáhlý sortiment výše zmíněných zimních doplňků. Ty jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů, a tak si i při častém nošení zachovávají čerstvý vzhled a plní svoji funkčnost. CAPU Knitwear vyrábí pánské, dámské i dětské pletené čepice.

Zakázková výroba čepic

CAPU Knitwear jsou čepice, šály, rukavice a ostatní zimní doplňky s výjimečným vzhledem. V nabídce naleznete šály originálních vzorů, rukavice různých barevných kombinací a čepice s bambulkami či jinými ozdobami. A kdybyste si přeci jen nevybrali, je pro Vás připravena zakázková výroba čepic dle Vašeho přání.

Ostatní hřejivé doplňky

Všechny čepice, šály, rukavice, ponožky či termoprádlo CAPU Knitwear naleznete na webových stránkách www.capu.cz. Navštivte webové stránky www.capu.cz a připravte se na „letní“ dovolenou i Vy!

Comments are closed.

„Jedna ženská vidí často dál, než pět mužských s dalekohledem.“ Jan Werich