REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Proměňte své bydlení jarním úklidem.

Jarní úklid bývá zpravidla ten nejvíc potřebný. S jarem přichází nové období, kdy velmi často pociťujeme udělat nějakou změnu ve  svém obydlí. Proto se tomu říká jarní úklid. S příchodem jara zkuste udělat nějakou změnu. Určitě Vás to potěší po těch chmurných zimních dnech. Přes celou zimu menšího větrání si dobře a intenzivně vyvětrejte. Jarní úklid bývá zpravidla dobrým přehodnocením našeho bydlení a pro svoje potěšení si můžeme udělat nějaké změny.

Začneme od shora dolů, kdy si otřeme lustry od prachu, zděláme si záclony a pokračujeme umýváním oken a žaluzií. Žaluzie otřeme vlhkým hadříkem namočeným ve vodě s čisticím prostředkem. Popřípadě použijeme kartáč určený k čištění žaluzií. Setřeme si prach z poliček a skříněk, vyměníme si ubrusy, dečky apod.

Pokud Vám vadí nějaké věci, které považujete jen jako lapače prachu, různé dečky a koberečky, tak je raději vyhodte.Nezapomeneme též na své podlahy a koberce. Pokud máme koberce, tak je dobře vysajeme, pokud je třeba je vyčistit, tak bud se do toho pustíme sami, nebo si pozveme úklidovou firmu, která má dlouholeté zkušenosti a ráda nám vypomůže. Pokud máme plovoucí podlahy, tak použijeme čisticí přípravky, které jsou na plovoucí podlahy určené. V obchodech je nepřeberné množství čisticích prostředků, ale musíme zvolit ten správný, abychom si podlahu nepoškodili. Pak si vypereme záclony s použitím pracího gelu s bělícími účinky. Než pověsíme záclony, nezapomeneme také na vyčištění radiátoru, ve kterých se usazuje velké množství prachu. Až vše máme uklizené a otřené, přistoupíme k pověšení záclon.

Také Vám doporučujeme, při pořizování úklidových pomocníků dávejte přednost antibakteriálním houbičkám, hadrům a rukavicím. Stojí stejně, jako běžné úklidové prostředky. Vyzkoušet např. můžete Antibakteriální vlhčené ubrousky.

A co na to J&H Úklid?

Pokud se rozhodnete využít služby naší úklidové firmy, jsme tu pro Vás k dispozici 24 hodin denně / 7 dní v týdnu / 365 dní v roce. Provádíme kompletní úklidové služby – strojové čištění všech druhů podlah, čištění kožených sedaček, mytí oken, čištění koberců, ale spoustu dalších úklidových služeb v lokalitách Praha, Brno, Vyškov, Slavkov, Prostějov, Olomouc, Zlín a další města ČR.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat