REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archiv

Moderní LED svítidla a další zdroje s úsporou

Možností, jak osvětlit interiér i exteriér je dnes opravdu velmi mnoho. Do každého prostředí se hodí jiný typ světla a jiný zdroj. Pokud dbáme na úsporu energie, je dnes celkem dost variant. Bohatá nabídka svítidel vám umožní vybrat na každé místo nejvhodnější svítidlo, a nemusíte ani utratit moc peněz. Svítidlomat, to jsou svítidla do bytu, kanceláře, na zahradu i na terasu. Kvalitní výrobci jsou zárukou dlouhé životnosti produktů a spokojenosti zákazníků. Je jedno, zda si pořídíme závěsná svítidla nebo nástěnná a bodová. Všechna mohou být úsporná.

Ekonomická svítidla do domu i kanceláře

Základem příjemné práce v kanceláři jsou vhodná kancelářská svítidla. Vhodné světlené podmínky pomáhají soustředění a pracovnímu výkonu. I zde bychom měli myslet ekonomicky, protože pokud svítíme mnoho hodin, můžeme znatelně ušetřit díky dobrému výběru. Atraktivní a moderní LED svítidla se hodí i zde. Technologie jde neustále kupředu, a výběr je velmi široký. Světlo příjemné na oči a ještě k tomu nespotřebovávající příliš elektrické energie, to je základem příjemného prostředí a ekonomického myšlení. Počáteční investice nejúspornějších zdrojů může být sice poněkud vyšší, ale opravdu se vyplatí. Navíc LED zdroje mají dlouhou životnost.

Osvětlete kuchyň i koupelnu vhodnými zdroji

V kuchyni tráví většina lidí celkem dost času. Na vaření a přípravu jídla bychom měli pořádně vidět. Kuchyňská svítidla osvětlí nejen celou místnost, ale osvítí i pracovní plochu, dřez nebo sporák. V koupelně bychom zase měli dbát na vhodnost světel, aby bylo možné jejich namontování v prostředí s vyšší vlhkostí. Existují tedy speciální LED koupelnová svítidla, kterým takové prostředí nevadí. Pokud namontujeme nevyhovující svítidla, vystavujeme se nebezpeční vzniklých problémů.

Comments are closed.