REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Překlady bezpečnostních listů do všech světových jazyků

Hledáte firmu, která Vám zajistí kvalitní překlad Vašich dokumentů za skvělé ceny? Potom se rozhodně podívejte na nabídku firmy GlobalTranslations s.r.o. (www.globtran.cz) která nabízí překlady do různých světových jazyků.

Firma zajišťuje překlady obecné, odborné, ekonomické a soudní překlady. Vybrat si můžete expresní vyhotovení do 24 hodin, nebo standardní dobu dodání do 2 – 3 dnů. Na našich stránkách www.globtran.cz se dozvíte všechny potřebné informace, které Vám poslouží při Vašem rozhodování.

Firma nabízí také překlady bezpečnostních listů, nebo li soubory informací za účelem nakládání s nebezpečnými látkami. Obsahují většinou ekologické a toxické informace.  Bezpečnostní list se dodává v úředním jazyce nebo v jednom z úředních jazyků každého členského státu, v němž je látka nebo přípravek uveden na trh.

Překlad bezpečnostního listu je velice konkrétně určen jak českými zákony, tak Směrnicemi EU.  Zpravidla bývají bezpečnostní listy zhotoveny pro všechny chemické a biologické produkty, aby byl odběratel těchto produktů informován i o tom, že produkt není klasifikován jako nebezpečný.

Překlady nabízí firma GlobalTranslations s.r.o. do všech světových jazyků jako je angličtina, němčina, ruština, španělština, francouzština, italština, polština, maďarština, slovenština. Jsme také schopni zajistit právní překlady i pro další jazyky, včetně méně obvyklých i exotických jazyků.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat