REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archiv

Vitamíny a minerály pro posílení imunity!

VITAMÍNY A MINERÁLY

Vitamíny a minerály

Vitamíny, ale i minerály jsou pro naše tělo důležité. Ne každý z nás jich má v těle takový obsah, který je potřebný. Přirozená cesta, kterou tělo VITAMÍNY A MINERÁLY získává je pochopitelně pestrá strava a nápoje. Každý má jiné chutě a právě v některých potravinách, které člověk nejí je daný vitamín nebo minerál obsažen. Pokud Vaše tělo trpí jejich nedostatek je možné je nahradit podobou tabletek. Se správnou hladinou vitamínů se člověk nejen cítí dobře, ale navíc je posílena naše imunita. V podobě prášků a tabletek nejvíce lidi využívají vitamin C, a to hlavně během období, kdy se nejvíce šíří různé virózy a chřipky. Vitamin C přispívá k normální funkci imunity a snižuje únavu a vyčerpání.

Kompletní dodávka vitamínů pro tělo

Multivitamín – to je komplex obohacený o veškeré VITAMÍNY A MINERÁLY důležité pro tělo. Obsahuje již zmíněný důležitý vitamin C. K velké spotřebě vitaminu C dochází u kuřáků a lidí, kteří žijí ve znečištěném prostředí. V tomto komplexu nechybí ani vitamíny, které podporují zdraví očí, chrání srdce a cévy a hlavně podporují imunitní systém.

Minerály nezbytné pro organismus

Minerály se stejně jako vitamíny dostávají do těla přirozenou cestou, kterou je jídlo a pití. Kvůli špatnému stravování spousta lidí trpí nedostatkem minerálů. Největší podíl ze všech minerálů má v našem těle vápník. Jeho nízký příjem škodí kostem a také zubům. Ty se pak rychleji kazí a kosti se mohou lámat jen při menším úrazu. Dalšími velice důležitými VITAMÍNY A MINERÁLY jsou hořčík, fosfor, železo nebo zinek. Pokud jejich příjem není možný přirozenou cestou, pak jsou na řadě tabletky. Naše široká nabídka vitamínů a minerálů Vám jich nabídne hned několik a Vy si tak můžete vybrat takové, které budou pro Vaše tělo nejlepší.

Comments are closed.