REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Kvalitní pánské a dámské prádlo je základem každého outfitu

Kvalitní prádlo je základem každého outfitu. Neměli bychom jeho výběr podceňovat, a už vůbec ne nosit nějaké nepěkné, roztrhané nebo nepadnoucí. Jakmile máme krásné a sladěné spodní prádlo, ihned se cítíme lépe.  Dobře ušité a padnoucí pánské a dámské prádlo dokáže potlačit některé nedostatky a také vyzdvihnout naše přednosti. Oblečení pak lépe vypadá a den je rázem veselejší. Zkuste třeba kvalitní kousky v obchodě Prádlo Amira.

Pohodlné kousky na spaní

Na spaní si oblékáme pohodlné oblečení, ve kterém je nám příjemně. V zimě jsme rádi, když nás zahřeje pyžamo nebo noční košile. Nemusí jít ale hned o kostkované flanelové pyžamo, jsou i hezčí a svůdnější kousky. Slušivou volbou jsou dámské košilky nebo jiné slušivé noční úbory. Partnera jimi jistě potěšíte. Letní verzí pyžama jsou krátké pyžamové kalhoty a tričko s krátkým rukávem nebo tílko. Skvělým materiálem, pokud je vám horko, se může stát satén. I pro muže jsou v nabídce slušivá pyžama, za která se nebudou muset stydět.

Erotické prádlo všech velikostí

Ať už jste štíhlá, nebo nemáte zrovna dokonalou postavu, můžete své přednosti zdůraznit kvalitním prádlem. Muži ocení dámské erotické prádlo, k dostání je ve všech velikostech. Rozhodně není jen výsadou žen s postavou modelek. Pod oblečení se hodí stahující prádlo, tvarující postavu. Pro pěkné chvíle s partnerem ale volte jiné kousky, a rozhodně se za svou postavu nestyďte. Muži ocení satén, průhledné materiály, krajky, podvazky i nápadité střihy.

Slušivé prádlo pro muže

I muži by si měli oblékat moderní a slušivé kousky pod oblečení. Většina z nich ale pánské prádlo nerada nakupuje, a nejraději ho dostanou jako dárek nebo koupí přes e-shop. Proto jsou trenky nebo boxerky ideálním dárkem pro muže, kterého dobře znáte a víte, jaký styl preferuje a jaké střihy mu sluší. Samozřejmě je zapotřebí dobře odhadnout velikost prádla. Pěkným dárkem jsou i trenky s vtipným nebo veselým potiskem.

Comments are closed.