REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Provádíme revize hromosvodů a elektrospotřebičů levně a rychle

Bezpečným, spolehlivým a snadno dostupným partnerem, který ve vašem objektu, firmě, výrobní hale či třeba administrativní budově provede revize elektrospotřebičů a revize hromosvodů, je spol. Elektro Revize Praha. Společnost Revize Elektro Praha realizuje všechny revize elektroinstalace v Praze, ale rovněž v celé republice za použití té nejmodernější techniky.

Spolehlivým partnerem pro revize elektroinstalace je právě společnost revize-elektro-praha.cz

Společnost Revize Elektro Praha měří zařízení vysokého a velmi vysokého napětí, provádí montáže a opravy na rozvodnách 22kV, 110 kV, 220 kV, 400 kV, kde provádí i elektrorevize. Do kompetencí firmy spadají rovněž montáže, opravy i elektrorevize vypínačů AEG(ALTSOM)S1 – 123 kV a 245 kV, vypínačů ALSTOM GL 31/312F1, vypínačů ALSTOMHVX 22 kV – izolovaných vákuem a rozvaděčů GMA – izolovaných plynem SF6. Nabídka společnosti zahrnuje rovněž měření velmi malých přechodových odporů a spínacích časů a plnění přístrojů plynem.

Revize elektrospotřebičů jsou povinné

Zákonem ukládaná povinnost provádět revize elektrospotřebičů je nutné především kvůli bezpečnosti práce, zdraví i ochraně zaměstnanců. Zaměstnavatel je totiž podle zákona povinen nechat provést revize elektrospotřebičů a také revize hromosvodů. Společnost revize-elektro-praha.cz se navíc pří provádění revize elektrospotřebičů a revize hromosvodů zavazuje k ozkoušení, oštítkování a přeměrení. Do revizních karet se pak zaznamenávají naměřené hodnoty.

Před zásahem blesku vás ochrání revize hromosvodů

Blesk je nebezpečným rizikem pro občany, zařízení, stavby, instalace i inženýrské sítě, a přesně z tohoto důvodu se v rámci ochrany instalují hromosvody. Právě revize hromosvodů je dalším ochranným činitelem. Při stavění nového hromosvodu realizujeme takzvané výchozí revize. Periodické revize hromosvodů se provádějí každé 4 roky a po hávarii jsou potřeba mimořádné revize hromosvodů.

Comments are closed.