REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Pravidla vkládání článků

1.

Témata článků mohou být libovlná a podle tématu jsou řazena do příslušných rubrik. Pokud by příslušná rubrika nebyla k dispozici, řadí se tyto články do rubriky „Nezařazené“. Pokud by docházelo k tomu, že by nějaká rubrika chyběla – lze požádat administrátora aby ji vytvořil.

.

2.

Články musí být autorským dílem uživatele, který je vkládá. Články mohou být komerčního, nekomerčního a informativního charekteru. Články jsou na webu www.pr-clanky.8u.cz vloženy napořád, t.j., do té doby dokud bude existovat daná internetová stránka, na kterou daný článek odkazuje. Administrátor v žádném případě neručí za pravost vložených článků od přihlášených uživatelů.

.

3.

Je zakázáno vkládat články s totou tématikou: sex, porno, dětské ponografie, rasová nesnášenlivost, propagace fašizmu a jiné články odporující dobrým mravům a platným zákonům České republiky.

.

4.

U vkládaných článků je povoleno používat hypertextové odkazy odkazující na danou www stránku. Je povoleno maximálně deset hypertextových odkazů v jednom článku. Při nedodržení těchto parametrů, budou některé odkazy administrátorem odstraněny.

.

5.

Všichni přihlášení uživatelé souhlasí s tím, že pokud vloží článek, tak tento článek bude dále distribuován kanálem RSS.