REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Děti

Vánoce na horách Českou klasikou

Vánoce jsou neodmyslitelně spjaty se sněhem a horami. Mezi svátky si můžete udělat výlet klidně jen na víkend do Českých hor nebo Rakouských Alp a s přáteli nebo rodinou rovnou oslavit i Nový rok. Velikou popularitu pro Silvestrovský pobyt si získal Špindlerův Mlýn, dost možná i díky filmu Snowboarďáci.

České hory jsou velice rozmanité: Šumava, Krušné hory, Jizerské hory, Krkonoše, Orlické hory, Králický Sněžník, Jeseníky, Beskydy. Opravdu je z čeho vybírat. Na hory je možné vydat se i k sousedům na Slovensko, přesněji do Vysokých Tater. Pro milovníky nejvyšší kvality je zase nepostradatelná dovolená v Rakouských Alpách.

At už se vydáte nebo ne, na pobyt na horách, určitě si Vánoce užijte. Mnoho lidí si Vánoční svátky zbytečně komplikují, například přehnaným úklidem, dokonalostí nebo dárky, které si nemohou dovolit. Přitom Vánoce jsou především o společné chvilce se svými nejbližšími.

PLYŠOVÉ HRAČKY – Aby dětský svět hraček zůstal opravdu dětským

Mohlo by se zdát, že dnešní trh hraček je poněkud přesycen. Prodej hraček není zprostředkován již jen v hračkárnách a obchodech k tomu určených. Hračky se nachází v marketech, na benzinových pumpách, dokonce i na postě, zkrátka téměř všude. A zejména ty plyšové. Jenže nenechte se mýlit! Ony totiž nejsou hračky jako hračky a bohužel vždy nemusí být pravidlem, aby tyto produkty pro děti splňovaly a zaručovaly kvalitu a bezpečnost!

U nás, v e-shopu Myšákovy hračky, nabízíme velké množství produktů pro děti a dbáme na to, aby se vždy jednalo o hračky nejvyšší kvality. A protože víme, že obzvlášť plyšové hračky se těší velké oblibě, náš Myšák pro vás nachystal bohatý výběr těchto mazlivých přátel. Čekají na vás více i méně známá zvířátka! Některá jsou autentická, s typickým zabarvením, s kterým je můžete nalézt i v přírodě. Jiná jsou veselá a barevná, jako z pohádkové říše, tak aby byla vizuálně poutavá a potěšila dětskou fantazii. Tak už na nic nečekejte a pojďte se s nimi seznámit!

Jistě jen málokdo má doma třeba mravenečníka či ocelota, nemyslíte? Pořiďte si takového nevšedního kamaráda v plyšové podobě. A pokud vás zajímají i jiná zvířátka, která znáte nejspíš jen ze zoologické zahrady, zavítejte na  Mysakovyhracky.cz a vyberte si třeba lva, geparda, slona, lemura, pandu či mývala. Anebo všechny dohromady a vytvořte si vlastní ZOO! A jste – li milovníky spíše českých zvířátek, také si přijdete na své. Na zábavu a hraní už nedočkavě čekají veverky, koníci, moudré sovy, lištičky, pejsci i kočičky v nejrůznějších provedeních. A mnohá a mnohá další zvířátka z pravěku, z lesa i z oceánu, s nimiž nikdy nepoznáte nudu. Pokud blíže prozkoumáte náš e-shop, zjistíte, že některá plyšová zvířátka jsou navíc vybavena doprovodnými zvukovými efekty pro ještě větší prožitek ze hry. Ať již zvolíte hračky se zvukem či bez něj, všechny vás i vaše blízké jistě potěší a zahřejí svým hebounkým plyšem, z něhož jsou vyrobeny.

 

Značka Patron – český výrobce dětských kočárků

Čekáte nový přírůstek do rodiny a přemýšlíte nad koupí kočárku? V dnešní době je i na území střední Evropy trh s kočárky doslova přeplněn. Na výběr jsou levné, ale nekvalitní kočárky, které v praxi mohou být pro dítě i nebezpečné. Čas od času zasáhne (na anonymní udání) Česká obchodní inspekce a prodej těchto kočárků zarazí. Na druhé straně jsou kočárky, které jsou kvalitní a pro dítě bezpečné, ale jsou příliš finančně náročné. Naštěstí existuje i segment kvalitních dětských kočárků za férové ceny. Jak již plyne z titulku tohoto článku, mj. narážím na kočárky Patron.

Patron Bohemia, kočárky od české moderní firmy

Tato firma vznikla na přelomu tohoto tisíciletí, postupně se z ní stala největší česká společnost, která se specializuje na výrobu kočárků. Díky kvalitnímu provedení všech typů kočárků se firma Patron Bohemia (jako jediná v ČR) může pyšnit sériovou výrobou. Při sestavování návrhů i při samotném procesu výroby kočárků u této firmy hrají prim dva faktory: prostornost a bezpečnost dětí. O faktu, že tato firma roste vypovídá i držení certifikátu norem ISO 9001:2000. Pokud tedy hledáte kvalitní kočárek, a to i pro několik dětí a zároveň chcete podpořit českou firmu, kočárky Patron jsou jednoznačně správnou volbou.

Jak vybrat správný kočárek?

Patron Bohemia chce vyhovět všem přáním zákazníku, díky tomu vyrábí mnoho různých podvozků, ze kterých si vybere každý. Abyste byli v praxi nadmíru spokojeni, hrají roli i maličkosti, proto si můžete vybrat z mnohých chytrých příslušenství pro kočárky či postýlky Patron. Před výběrem a pořízením kočárku zvažte, zda chcete mobilní, lehký a lehce skladovatelný kočárek anebo dáte přednost stabilnější konstrukci. Kočárky patron jsou vždy vyrobeny z kvalitních materiálů, tudíž si nad bezpečností dítěte nemusíte lámat hlavu, stačí pouze vybrat ten správný model.

Kde si vyzkoušet a koupit kočárky Patron?

Pokud chcete nakupovat chytře, respektive levně kvalitní produkt, internetový obchod v naprosté většině bývá vhodnou volbou. V případě, že si ale chcete produkt nejdříve vyzkoušet a přijít tak na jeho případné neduhy, je na místě navštívit kamennou prodejnu. Co se týče dětských postýlek, autosedaček, dětských kočárků a dalšího vybavení domácnosti pro děti, za zmínku rozhodně stojí AAAkočárky.cz, který disponuje e-shopem i kamennými prodejnami s internetovými ceny.

Zahoďte staré nebezpečné kráječe, pořiďte si master slicer

Zahoďte staré nebezpečné kráječe, pořiďte si master slicer

 

Zase jsem se řízl,“ upíte bolestí. Z prstu vám kape krev. Nadáváte na ten starý a nepraktický kráječ, se kterým si můžete spíš ublížit, než dobře pokrájet zeleninu a ovoce. V ruce se drží tak nešikovně, že se snadno můžete říznout. Sotva nakrájíte pár kousků mrkve, ruka vás bolí, jako kdybyste hodinu posilovali s činkami. Kráječ se navíc hodí jenom na tvrdou zeleninu. Třeba rajčata tu nepokrájíte, ani kdybyste se zbláznili. Stop. Už dávno odzvonilo starým a nešikovným kráječům. Pořiďte si nový master slicer a nebudete litovat.

 

Nebudete zbytečně namáhat ruce

Nastal čas nahradit nebezpečné kráječe moderními novinkami, se kterými se nemůžete zranit a navíc se s nimi bude lehce a komfortně pracovat. Určitě se vám už mnohokrát v kuchyni stalo, že jste potřebovali pokrájet spoustu zeleniny na ohromnou mísu salátu. Na konci práce už jste téměř necítili ruku, s níž jste krájeli. S kráječem master slicer se vám nic podobného nestane. Má totiž jednu rukojeť, která vám dokonale padne do ruky a umožní jednoduché krájení. Díky tomu nebudete zbytečně namáhat klouby a svaly rukou. Master slicer je univerzálním a všestranným nástrojem. Nebudete muset schovávat v kuchyňských šuplících spousty různých kráječů, které se hodí vždy jenom na jeden účel. S tímto jedním kráječem na zeleninu zpracujete všechno, od tvrdé mrkve až po měkká rajčata. Umožňuje to speciální konstrukce tří vysoce kvalitních nerezových nožů navržených pro optimální sekání.

 

Usnadní i přípravu salátů

Jistě také oceníte ruční pohon. Musíte si totiž uvědomit, že nejvíce citu máte právě ve své ruce. Master slicer vám výrazně zjednoduší přípravu zeleninových salátů. S pomocí manuálního kráječe na zeleninu a ovoce dokážete zpracovat i větší množství suroviny, aniž by vás bolely ruce. Poradíte si rajčaty na salsu, bramborami na hranolky, ale dokonce i se sekáním masa nebo také šleháním smetany či vajec. Výbava kráječe totiž zahrnuje i tři odnímatelné hlavy, a to metlu na šlehání, mixér, odstředivku na salát a bylinky. Tuto univerzálnost určitě oceníte. Zbývá dodat, že záruka na nástroj je dva roky.

 

 

 

 

 

 

master-slicer

Letní tábory vaše děti přivedou k samostatnosti

Když posíláme své dítě na letní tábor, máme z toho tak trochu strach. Zejména, když je to poprvé. I samotné dítě, které je sice plné očekávání, se může cítit nejistě a být naplněno obavami. Je proto lepší odjíždět na tábor se sourozencem nebo s kamarádem. Neznámé prostředí a cizí lidé tak budou alespoň trochu upozaděni. Taková přátelská opora se cení i na dětském táboře, protože přátelé, kamarádi, si vždy a za všech okolností dokážou pomoci. Klidnější nebude jen náš potomek, ale i my samotní. Odesílat dítě do tábora společně s kamarádem z jiné rodiny má ještě další výhodu. Můžeme se totiž různé informace dozvídat zprostředkovaně prostřednictvím kamarádových rodičů. Pokud by totiž naše ratolest měla nějaké potíže, může se stydět svěřit se nám.

Děti letní tábory zvládnou vesměs napoprvé

Zvažujete, zda jsou letní dětské tábory vhodné i pro vašeho potomka? Pokud vaše dítě v pohodě zvládlo školku či školu v přírodě, letní tábor pro něj bude pouhým pokračováním. Navíc jsou dětské tábory perfektní průpravou dětí do života – na dobu, kdy jim vy, rodiče, nebudete stále stát za zády. Není proto od věci vysílat děti do letních táborů každoročně. Je to v podstatě výhoda i pro vás, rodiče. Můžete si tak rozdělit dovolenou na část strávenou společně se svými dětmi a část, kterou strávíte se svým protějškem jako kdysi za mlada.

Celotáborová hra Pán prstenu

Pokud prohlížíte nabídku letních táborů a hledáte mezi nimi ten pravý pro vaše šesti až šestnáctileté dítě, možná byste měli vědět, že ještě stále můžete svou ratolest přihlásit do druhého běhu dětského tábora LDT LETNÍ SNĚHULÁK 2016 – Tábor plný zážitků. Tento dětský tábor nabízí originální dobrodružství a celotáborovou hru Pán prstenu. Kromě toho samozřejmě pestrý program od budíčku až do večerky. Kromě adrenalinu také zajímavé tematické kroužky věnované sportu, rozvíjení kreativity, tanci a zpěvu.

Každý si zamiluje písničky pro děti od Fešáka Píno

Někdo má rád holky, někdo zase vdolky. Znáte toto pravdivé české přísloví? Mohli bychom si ho upravit: někdo rád sportuje, někdo raději zpívá. Jak zpívání tak sportování má jedno společné – při obou těchto aktivitách se do krve vyplavují hormony štěstí, kterým se říká endorfiny. A kdo by nechtěl být šťastný, zvláště když jde o děti. Děti chtějí být šťastné a také my dospělí si také přejeme, aby byly šťastné. Proto pro ně rádi připravujeme různá překvapení v podobě dětských oslav, programů pro děti a pořadů pro děti, u kterých se pobaví jak malí tak velcí. Výborně to jde například s klaunem pro děti a jeho kamarádkou. Klaun se jmenuje Fešák Píno, jeho kamarádka Bóňa BON Bóňa. Jakmile se společně seznámíte, budete se rozhodně chtít vídat častěji a společně také zpívat písničky pro děti, aby i vaše krev byla plná endorfinů :-).

Těšte se na prázdniny

Endorfiny teď do krve dětem vyplavuje určitě už jen pocit z toho, že přede dveřmi jsou toužebně očekávané prázdniny. Předtím je to však ještě vysvědčení, které nemusí vždy dopadnout podle představ dospělých. Možná tomu nechcete věřit, ale i některým pilným, pracovitým a houževnatým dětem se může stát, že se jim některý předmět nepovede. Buďte na ně laskaví, jako by byl fesakpino. Určitě by se nezlobil a slíbil by, že všechno, co se momentálně nepovedlo, je doučí při zahájení školního roku 2016 až 2017.

Na školu o prázdninách zapomeňte

O prázdninách je dobré na školu úplně zapomenout. Vymazat ji z mysli. Prázdniny jsou tu od toho, aby si děti užily spoustu vystoupení pro děti, abyste na jejich narozeniny pozvali klauna na oslavu, aby se děti mohly zúčastnit celé řady kulturních akcí a pořádně si odpočinuly. V novém školním roce se pak mohou těšit například na pálení čarodějnic, veselé Velikonoce a dětské karnevaly, které pro ně Fešák Píno a jeho kamarádka Bóňa BON Bóňa už teď pilně připravují.

Dámské saténové trenýrky – dárek, který nelze odmítnout

Stalo se zvykem, zejména u mladé generace, že muži volí jako dárek pro své milované polovičky dámské spodní prádlo. Například takové dámské saténové trenýrky, které vypadají na zadečcích slečen a mladších žen fantasticky, mnohé muže přímo fascinují. Není tak divu, že ženy pak ve slavnostní den rozbalí balíček právě s tímto fantastickým dárkem pohodlného, širšího střihu, který se nejen skvěle nosí, ale je také velmi příjemný na dotek. Trenkovna.cz ví, co má ženám (i jejich mužům) nabídnout.

I muži dnes mají na vybranou

Šmrnc ale nechybí ani dámským boxerkám, dámským kalhotkám a dámským košilkám a tílkům, stejně jako pánskému spodnímu prádlu z Trenkovny. I pánské spodní prádlo je velmi hezké, a tak i muži, pokud ho obléknou, budou vypadat velmi sexy. Ty tam jsou doby, kdy se pánské spodní prádlo točilo pouze kolem kostkovaných trenýrek s gumičkou. Dnes mají muži na vybranou. Kromě pánských klasických trenek mohou v e-shopu trenkovna.cz nakupovat trenky s prošívanou gumou, saténové trenky, boxerky a slipy. Za zmínku určitě stojí také funkční spodní prádlo, které by mělo být součástí každého opravdového chlapa – ať už sportovce nebo manuálně pracujícího.

Dámská tanga, která vám vykouzlí úsměv na tváři

Zaslechli jste někdy pojem vtipné a retro prádlo? Co si pod takovým prádlem máte představit? Pánské trenky Represent Exclusive Superman nebo dámská tanga s vtipným potiskem, který vykouzlí úsměv na každé tváři.

Co je ale velmi důležité – trenkovna.cz pamatuje i na děti. Součástí jejího sortimentu jsou tedy i dívčí kalhotky, dívčí košilky a tílka, chlapecké trenýrky a boxerky a chlapecké slipy. Samozřejmostí je i nabídka ponožek – dámských, pánských i dětských. Proč nenakupovat spodní prádlo pod jednou střechou, zvláště když se jedná o kvalitní zboží!

Karnevalové kostýmy pro všechny

Hledáte internetový obchod, který pod jednou střechou nabízí nejen karnevalové kostýmy, ale i doplňky ke kostýmům pro nejrůznější věkové kategorie? Kde zároveň můžete zakoupit dárkové předměty včetně žertovných dárků? Rádi byste si celý tento sortiment nejdříve raději prohlédli, než začnete nakupovat? Pokud se rozhodnete pro Ptakoviny-ipak.cz, budete mít možnost, přijít si veškeré zboží osobně prohlédnout a vyzkoušet do kamenné prodejny tohoto internetového obchodu, kterou najdete v centru Prahy v blízkosti zastávky metra, tramvaje a autobusu I. P. Pavlova.

Co třeba takový obyčejný “prd”?

Nejedna oslava a nejedna party si žádá pro svou originalitu také žertovné předměty. Vezměte si například takový obyčejný „prd“. Opravdu vás nechci v žádném případě urazit, ani se vás dotknout. Pokud si totiž někdo skutečně uleví v nevhodnou chvíli na nevhodném místě, může to být trapas století, který může dokonce skončit fiaskem. Podívejme se například na tuto modelovou situaci: Půjdete na pracovní pohovor, budete nervózní a zkrátka se vám taková nehoda přihodí. Člověk nebo komise, u kterých budete tento pohovor konat, mohou být buď chápaví a velkorysí, nebo pro vás celá záležitost nemusí dopadnout vůbec dobře. To se však rozhodně netýká kanadského žertíku typu prdícího polštářku či prdící píšťalky na skutečně odvázané party, kde ptákoviny a žerty mají zelenou. Vždy se nakonec vše vysvětlí a zvítězí smysl pro humor.

Každá párty si zaslouží ty správné doplňky

Ani karnevalové kostýmy ani žertovné předměty však nesplní svůj dokonalý účel, pokud nebudete správně nalíčení a nezvolíte správný makeup ke kostýmům. To se týká i party doplňků. Určitě je třeba jiné zvolit pro havajskou a letní párty, pirátskou a námořnickou párty, rozlučku se svobodou, silvestrovskou, vánoční či valentýnskou párty, westernovou indiánskou párty nebo třeba Halloween. A svatební dekorace, výzdoba a dárky? To vydá na samostatnou kapitolu.

Kostýmy pro děti i dospělé využijete na letní párty

Čas plesů a karnevalů je sice za námi, což ovšem nic nemění na tom, že s přicházejícím letním období se zcela jistě objeví řada příležitostí, kdy se nám karnevalové kostýmy pro dospělé i karnevalové kostýmy pro děti budou rozhodně hodit. Ať už děti na táboře nebo my dospělí na podnikové party rádi oblékneme karnevalové masky, abychom byli zajímaví, originální a hlavně k nepoznání. Ti šikovnější z nás se vrhnou na domácí výrobu takového kostýmu, i když je pravdou, že takový doma vyrobený kostým určitě nebude moci konkurovat například kostýmům na tělo v profesionální půjčovně kostýmů. Takovou skvělou půjčovnou je například půjčovna kostýmů PtakovinyAndel.cz.

Profesionální karnevalové kostýmy ty domácí předčí

Profesionálové jsou zkrátka profesionálové, to se nedá nic dělat. A tak princezna z oblíbené televizní pohádky nebo z oblíbeného seriálu, či loupežník, pirát nebo oblíbený superhrdina určitě mnohem více zazáří v pohodlném a kvalitně zpracované karnevalovém kostýmu, než v nějakém hábitku jen tak narychlo spíchnutém po večerech s maminkou. Důležité jsou totiž nejen samotné kostýmy, ale také doplňky ke kostýmům, aby i všechna zvířátka (králíčci, želvičky, tygříci, žabičky, tučňáci, krokodýli, berušky, kočičky a pejsci, opičky a podobně), ale i veškeré kostýmy pro dospělé – například na havaj párty nebo halloweenskou párty, byly naprosto dokonalé.

Originálním a vtipným dárkem nic nezkazíte

E-shop PtakovinyAndel.cz si pro vás připravil také originální a vtipné dárky, které uvítají především dospěláci na každé párty, ať už je oslavná, nebo jen tak pro radost. Vybírat můžete z hrnečků, keramiky, dárkové kosmetiky, přáníček, společenských a sexy her, vtipných cedulek, vtipných placek a figurek, vtipný průkazů a pokut; zabrousit můžete přímo do sekce pro ženy nebo pro muže.

Fesakpino nezkazí žádnou legraci

Nejen dospělí, ale i děti si zaslouží účast na programech, které jsou pořádány přímo pro ně. Pokud chcete udělat dětem ve svém okolí opravdovou radost, měli byste vědět, že je zde fesakpino. Nejen, že nezkazí žádnou legraci, ale sám dokonce dokáže udělat opravdovou show, která pobaví děti každého věku, ba dokonce si na ní smlsnou i dospělí. Fešák Píno se rád osobně účastní také charitativních akcí po celé České republice i na Slovensku. Má totiž srdíčko na pravém místě, a proto vytváří i programy pro děti, které postihla některá z četných poruch dys-. A tak spatřily světlo světa například programy věnované dyslexii, dysgrafii a dyskalkulii.

Karnevalový cirkus – to je ono!

A to ještě není všechno. Pro děti je připraven Čokoládový Karňous, Dovádění bez hranic, Karnevalový cirkus a Karneval plný smíchu – zkratka dětský karneval. A protože Fešák Píno karnevaly prostě miluje, je naprosto jisté, že společně s ním je budou milovat i děti. Pokud chcete Fešáka Píno konečně poznat a seznámit se s ním na vlastní oči, pozvěte ho na některou kulturní akci, kterou ve své vesničce či městečku pořádáte. Nečekejte, až přijede na příští pálení čarodějnic nebo veselé Velikonoce. Pozvete si tohoto všeumělce na dětskou párty jako skvělého klauna, jako klauna na oslavu co nejdříve.

S Fešákem Píno to prostě žije

Kam Fešák Píno přijede, tam to prostě žije. Ať už se jedná o velmi oblíbený pořad Halloween, kterýžto svátek se v posledních letech slaví prakticky po celé České republice i na Slovensku, nebo jiný pořad. Strašidelná atmosféra čar a kouzel vtáhne do děje každého, kdo se takového pořadu pro děti zúčastní. A jsou to jak malé, tak velké děti včetně rodičů, kteří se přitom to vystoupení skvěle baví. Právě nyní je však aktuální Den dětí. Nezapomeňte proto Fešáka Píno pozvat na tento důležitý den i k vám – do vaší vesnice, městečka, školky či školy.

Letní tábor – neocenitelné životní zkušenosti

Pokud ještě stále váháte, zda máte své dítě vypravit do letního tábora či nikoliv, potom by jste možná měli vědět, že pobyt na dětském táboře je pro správný vývoj vašeho dítěte velmi důležitý. Teprve tady dítě dokáže pocítit na vlastní kůži a bez maminky(!), následky svého dospívání. Někdy k potrestání stačí pár kliků, škrabání brambor místo účasti na lákavé soutěži, úklid umývárky, v nejhorším případě může dojít i na “vyhoštění” – odjezd domů. To všechno jsou však neocenitelné životní zkušenosti, ze kterých se může váš potomek poučit a které v obývacím pokoji před televizí nebo v pokojíku před monitorem počítače rozhodně nezíská.

Poselství letních táborů

Letní tábory však mají ještě jiná poselství. Tak například ve vzduchu visí pokušení a touha po neznámém. Mnoho dětí zde získává své první „sexuální zkušenosti“. Ne, nelekejte se! Myslím tím, že například osmileté kluky, kteří šmírují patnáctileté praktikantky, jež se odběhly zchladit do nedalekého potoka a podprsenku si pak daly sušit na šňůru od stanu nebo na zábradlí chatky. A stejně stará děvčata? Ta poprvé ztrácí iluze o mužském pohlaví. Stačí, když zavítají do chatky plné zatuchlých klučičích ponožek. A než kluci a holky usnou, šeptáním si předávají zásadní dětské informace, možná poprvé bez přítomnosti rodičů. Letní dětské tábory, slunce nad hlavou, příroda a nepřítomnost vás, rodičů, dokážou pošoupnout vaše dítě k dospělosti mnohem rychleji, než četba odborné literatury. Neobávejte se toho. Je to přirozené, krásné a potřebné.

Rekreační středisko Fantazie

LDT LETNÍ SNĚHULÁK 2016 je připraven nabídnout vám a vašim dětem od neděle 30. července 2016 do soboty 13. srpna 2016 Tábor plný zážitků, který se řadí mezi nejlepší dětské tábory vůbec. Na holky a kluky ve věku 6 až 16 let čeká každodenní originální dobrodružství v čele s celotáborovou hrou PÁN PRSTENU. Vše se uskuteční v rekreačním středisku Fantazie – Velká Hleďsebe nedaleko Mariánských Lázní. Děti se mají opravdu na co těšit!

Letní tábor, na který vaše děti nezapomenou

Většina rodičů posílá své děti na letní dětské tábory s tím, že doufají, že jejich ratolesti zažijí nezapomenutelné zážitky a poznají spoustu nových kamarádů. Prostě a jednoduše aby měly děti stejně krásné vzpomínky na tábory, jako mají oni. Jestliže jste i vy jedním z těchto rodičů, kteří chtějí dopřát svým dětem krásné vzpomínky na letní tábor, rozhodně se trefíte do černého, když pošlete své děti na tábor s Letním Sněhulákem. Ten pořádá každoročně velmi oblíbené dětské tábory, které jsou plné akce, pohybu a nevšedních zážitků.

Netradiční tábory

Letní Sněhulák připravuje pro vaše děti už 13 let táborové pobyty, které jsou plné aktivního pohybu a nejrůznějších zážitkových programů. Letní tábory pro děti jsou vždy v prověřených a kvalitních rekreačních střediscích. Aktivity, které jsou pro děti přichystány, jsou ve srovnání s ostatními tuzemskými dětskými tábory celkem nudná záležitost. Na loňských táborech se děti svezly například v helikoptéře, pluly na lodi po Vltavě, měly možnost se svést v limuzíně Hummer, či Porshe. Velký ohlas měl také let v horkovzdušném balónu. Pokud vás letní tábory s Letním Sněhulákem zaujaly, můžete se o nich více dočíst na jejich domovské webové adrese, kterou najdete na adrese letni-snehulak.cz.

Není čas na nudu

Že se vaše děti na letním táboře se Sněhulákem rozhodně nudit nebudou, je asi už všem jasné. Ovšem kromě pořádání letních táborů jsou také velmi oblíbené i tematické dětské pořady. Jedná se například o pořady na téma Halloween, Vánoce, karneval, den dětí, či Velikonoce. Velmi oblíbené jsou také adrenalinové atrakce jako například trampolína, sumo, mega basket, či skákací hrad.

Letní tábory byly pro většinu skvělým zážitkem, na který se pak v dospělosti s úsměvem vzpomíná. Pokud takovéto zážitky chcete dopřát i vy vašim dětem, je Letní Sněhulák skvělou volbou.

Den dětí a Fešák Píno – smích, zábava a sladkosti

Tak co nás to vlastně v tomto školním roce ještě čeká! Veselé Velikonoce máme za sebou, před námi je pálení čarodějnic, Den dětí a pak už vysvědčení, tedy konec školního roku. Určitě uznáte, že ke všem těmto příležitostem patří smích, zábava a sladkosti. Aby tomu tak bylo a zábava tekla proudem, je potřeba pozvat člověka, který dokáže děti rozesmát i tehdy, když bude venku ošklivě a připravované plány se budou tak trošku hatit.

Bonbóny i pro kamarády má fesakpino a Bóňa BON Bóňa

Pojďme si představit báječného Fešáka Píno, klauna, který má v zásobě tolik triků, že na sto procent rozesměje i všechny zamračené nebo smutné děti. Ale kdo by byl smutný při oslavě konce školního roku, při pálení čarodějnic, při skvělém programu pro děti nebo na dětském karnevalu, kde bude Fešák Píno! A když si přizve na dětské oslavy i svou skvělou kamarádku Bóňu BON Bóňu, to bude teprve jízda! I ona miluje bonbóny všech příchutí a velikostí stejně jako fesakpino. A navíc jich oba mají po kapsách vždy dostatek i pro všechny své dětské kamarády.

Písničky pro děti? Doména Fešáka Píno!

Pokud si pozvete na kulturní akci pořádanou třeba ve vašem kulturním domě Fešáka Píno (klauna pro děti) a Bóňu BON Bóňu (jeho kamarádku), budete mít jistotu, že pořad pro děti, na který se budete určitě dívat společně s nimi bude plný soutěží a hlavně písniček pro děti. Fešák Píno má totiž v zásobě celé album písniček, o které se se s vašimi dětmi velice rád podělí. Vždyť zpívání od srdce, to je lék na každý smutek, a nejen ten dětský. Dokáže potěšit, povzbudit, ba přímo uzdravit každou dušičku, i tu dospěláckou.

A když se podobná zábava ve vašem městě či vesnici nechystá, nedělejte si z toho těžkou hlavu. Ruku v ruce – malé děti, rodiče i prarodiče – navštivte karnevalové vystoupení pro děti plné humoru, světýlek a show.

Tip na výlet

30. duben se nezadržitelně blíží a chtělo by to zúčastnit se nějakého čarodějálesu nebo zkrátka něčeho, co má s čarodějnicemi co do činění. Pokud si chcete užít zábavu pro celou rodinu a ještě stále nevíte, kam vyrazit na výlet, naše doporučení zní – vydejte se do Fajnparku! Jedná se o zábavní park v srdci Polabské nížiny nedaleko Chlumce nad Cidlinou. A právě 30. dubna na vás čeká:

  • čarodějné odpoledne,
  • čarodějnická akademie,
  • čarodějnické výtvarné dílny,
  • čarodějnický FOTO koutek,
  • čarodějnický kadeřnický salon.

pokud dáváte přednost sportu, můžete se téhož dne účastnit:

  • plážového fotbalu 8+,
  • dětského fotbalu pro děti od 5 do 12 let,

Je jasné, že sobota 30. dubna bude ve Fajnparku určena především dětem – vzhledem k tomu, že se budete nacházet na místě, kde kromě výše jmenovaných aktivit čekají na děti i nafukovací atrakce a spousta další zábavy pro děti. Ale ani vy, dospělí, se určitě nudit nebudete.

Atrakce pro děti

Zatímco si vaše děti budou užívat zábavného odpoledne a atrakcí pro děti, vy, dospělí, můžete navštívit například zámek Karlova koruna nebo muzeum Loreta. Na zámku se budete moci prostřednictvím interiérové expozice seznámit s dějinami rodu Kinských v portrétech a s chovem koní Kinských – chlumecký plaváků. Navíc procházka celoročně otevřeným zámeckým parkem v tomto jarním období určitě také nebude k zahození. Fajnpark prostě ví, kam o víkendu s dětmi (30. dubna), aby si užila celá rodina.

Tip na školní výlet

30. duben 2016 tedy zahajuje své jedinečné fungování FAJNPARK Chlumec nad Cidlinou, kam se pak můžete vracet prakticky po celý rok – víkend co víkend. Je to opravdu tip na výlet k nezaplacení. Potkáte se s Dřevínkem Mluvínkem, čeká na vás zookoutek, Hopsálkov a Miniměsto. Zahájení fungování Fajnparku určitě přivítají i paní učitelky a páni učitelé, protože právě on může být skvělým tipem na školní výlet.

Dětské ručníky s roztomilým motivem skladem !

dětské ručníky

Máte malé miminko, o které je denně potřeba pečovat? Koupání patří mezi oblíbené i neoblíbené činnosti, ale je nutné. Pokud máte nedostatek ručníků, neváhejte a následujte nabídku internetového obchodu Scarlett.cz, kde naleznete vysoce kvalitní froté DĚTSKÉ RUČNÍKY. Na výběr je hned několik variant v různých barvách a různými roztomilými motivy. Ručníky jsou nezbytností každé koupelny. Tyto ručníky z naší nabídky mají navíc kapuci, která je po vykoupání velmi praktická, miminko se do ní skvěle zabalí a tím i snadno osuší. Dětské ručníky jsou vyrobeny z froté materiálu, který je příjemný k pokožce. Ručníky jsou navíc dodávány v balení s praktickou dětskou žínkou stejné barvy, takže se jedná o krásné sady, které jsou barevně laděné k sobě. Děti budou chtít ručníky prozkoumat, protože jsou zdobeny barevnou výšivkou a po vykoupání příjemně zahřejí. Dávejte po každém koupání pozor na to, aby miminko neprochladlo. DĚTSKÉ RUČNÍKY z naší nabídky jsou natolik velké a miminko do něj krásně zabalíte a hlavičku přikryjete kapucí.

Dětské ručníky nejen pro domácí koupání

Berete Vaše miminko na začáteční kurzy plavání? Výborně! Pokud je tomu tak, dětské ručníky se dají využít i v tomto případě pro následné osušení. Skvěle se hodí také na dovolenou u vody. Ukažte všem ostatním maminkám tyto úchvatné DĚTSKÉ RUČNÍKY a uvidíte, že se jim budou natolik líbit, že se budou neustále ptát, kde jste je sehnali. Neváhejte a prohlédněte si z klidu a tepla Vašeho domova naši aktuální nabídku, kde naleznete tyto roztomilé ručníky od českého výrobce Scarlett.