REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Author Archive

Jaké jsou výhody zastřešení bazénů?

Díky zastřešení bazénů si můžete prodloužit koupání od dubna až do října bez přídavného vytápění. Také si za pomoci zastřešení bazénů můžete snížit výdaje na údržbu a hlavně ušetříte i čas, který byste strávili čištěním bazénu od listí, prachu a dalších nečistot.

Co ocení především rodiče, tak kvalitní zastřešení chrání před nehodami dětí a psů. Bazén také není potřeba luxovat a má minimální tepelné ztráty. Snižuje také odpar vody a vy tak ušetříte za doplňování vody.

Navíc co může být lepší, než koupání kdykoliv i za nepříznivého počasí s rodinou a přáteli ve vyhřátém bazénu? Pro další informace doporučuji firmu Swim bazény, která je opravdovým specialistou na zastřešení bazénů.

Pořiďte si k Vašemu bazénu solné zařízení

Že patří k bazénu voda s chlórem? Toto tvrzení nemusí být pravdivé vždy. Ve Vašem bazénu si můžete v klidu dopřát slanou vodu jako u moře. Desinfekční prostředky, jako například typický bazénový chlór, si můžete zcela odpustit, pokud si pořídíte solné zařízení.

I když je sůl sloučenina chlóridu sodného, chlór z bazénové vody, využívající solné zařízení, neucítíte.

Solná zařízení fungují na principu elektrolýzy soli. Likvidací sloučenin vázaného chlóru dochází k tomu, že je voda zbavena nepříjemného zápachu chlóru, jaký jsme zvyklí v bazénech cítit.

Solné zařízení zbavuje vodu nečistot, jakými jsou bakterie viry a další mikroorganismy. Voda Vás navíc nebude dráždit v očích a ani na pokožce nepocítíte nepříjemné podráždění.

Voda získává díky solnému zařízení ryze pozitivní vlastnosti. Působí blahodárně na pokožku a je zdraví prospěšnější než jakékoliv jiné desinfekční prostředky do bazénu.

AH profi – dárky pro muže

Rozhodla jsem se tentokrát svého muže překvapit a koupit mu dárek, který by ode mě nečekal. Hledala jsem tedy praktické dárky pro muže k narozeninám a narazila přitom na internetový obchod Ah profi. Ah profi nabízí speciální potřeby pro autoopravny, vybavení pro autosalony, ale také kvalitní ruční nářadí a nástroje pro řemeslníky a kutily.

Svému muži jsem tam objednala nové ruční nářadí na zahradu i do dílny a musím říci, že ho to velmi potěšilo. Ocenil praktické využití dárku i vysokou kvalitu nářadí. Pokud tedy hledáte inspiraci a nevíte jaký dárek pro muže tentokrát vymyslet, zkuste se podívat do obchodu Ah profi. Jsem si jistá, že i váš manžel bude podobným originálním dárkem velmi příjemně překvapen.

Hliníková okna se nehodí jen do administrativních budov

S manželem jsme si nechali postavit velmi moderní nízkoenergetický dům a za žádných okolností jsme tam nechtěli bílá plastová okna, která má každý rodinný domek na klíč v okolí.

Vybrali jsme si hliníková okna, protože místo levného plastu jsou na nich použity hliníkové rámy. Podobně jako u plastových oken mají hliníková okna vzduchové mezery a dostatek těsnění na rámech a křídlech.

Máme rádi velká okna a tam se plast také nehodí, protože není tak tvarově stálý a mohl by se ohýbat. Navíc jsme si mohli vybrat i barvu, kterou budou nová okna mít. Hliníková okna jsou bezúdržbová a naprosto zapadají do naší moderní stavby. Využili jsme je i při stavbě zimní zahrady, kterou jsme se ženou chtěli už od našeho prvního nájemního bytu.

Matrace 140×200 a jiné atypické rozměry

Neprodávanějšími rozměry jsou matrace 90×200 a matrace 140×200. Tyto rozměry dnes seženete v jakémkoliv obchodu s matracemi či studiu zdravého spánku. Co však dělat, když potřebujete atypický rozměr matrace? V takovém případě není nic jednoduššího než si nechat matraci vyrobit na míru. Tak například Matrace Webstr nabízí vyrobit jakýkoliv rozměr zdravotní matrace ve velmi krátké dodací lhůtě.

Výhodou je, že si na jejich webových stránkách www.matrace-webstr.cz můžete předem spočítat cenu. Na matrace na míru navíc platí doprava zdarma po celé České Republice. Ať už tedy sháníte klasické matrace 140×200 nebo jiné rozměry, doporučuji se podívat na Matrace Webstr. Webstr to je totiž specialista na zdravý spánek a najdete tam pouze certifikované a klinicky testované zdravotní matrace té nejvyšší kvality.

Oblíbená značka zimních pneumatik PR

Mám oblíbenou značku pneumatik, a to je značka Michelin. Jiné prostě nepoužívám, jsem s nimi celý život velmi spokojen. Jediná jejich chyba je, že jsem poněkud dražší, proto vždy hledám firmu, která je nabízí za dobré ceny. Firma, u které jsem objednával naposledy, bohužel již neexistuje, proto jsem musel hledat novou.

Mnoho známých mluvilo o firmě Pneu Hájek, u které objednávají pneumatiky oni a jsou velice spokojeni. Nikdo z nich ovšem neobjednával zimní pneumatiky Michelin. Musel jsem to prozkoumat, proto jsem si našel jejich webové stránky a zde vyhledal zimní pneumatiky Michelin, byl jsem velmi překvapený. Ceny byly ještě lepší než u má předchozí oblíbené firmy. Udělalo mi to obrovskou cenu a hned jsem pneumatiky objednal. objednávka proběhla přes telefon, takže velmi rychle pohodlně.

Nyní na nich už měsíc jezdím a jsem spokojený jako vždy. Děkuji firmě Pneu Hájek za vynikající služby.

Pořiďte si domů nový a levný počítač

Současné situace mnohých z nás není jednoduchá a přesto byste si rádi pořídili počítač, abyste si mohli číst nové zprávy, odepisovali na emaily nebo si objednávali zboží z internetových obchodů, které mají mnohem výhodnější ceny. Řešení naleznete na stránce http://www.importpc.cz/ odborníků na repasované notebooky a počítače. Tyto levné osobní počítače plně dostačují na většinu každodenních činností na počítači.

Na repasovaném počítači můžete prohlížet internet, odepisovat na emaily, psát dokumenty, děti mohou hrát mnohé ze starších a stále zábavných her. V nabídce naleznete nejen stolní počítače, ale také notebooky od předních světových výrobců, jako jsou Lenovo, HP nebo Dell. Na počítače je poskytována záruka a pokud si je objednáte z internetového obchodu, tak Vám je do pár dní doveze PPL. To zní skvěle, nemyslíte?

Vstup na stadion

Jako krasobruslařský oddíl si sami vyrábíme kartičky pro naše členy, které opravňují držitele ke vstupu do zimního stadionu. Mohli bychom si je jechat vyrábět, ale to by nás stálo o hodně víc peněz, čili se nám toto víc vyplatí. K této práci potřebujeme kancelářskou techniku, především řezačku. Naše předchozí řezačka už byla poněkud stará a bohužel nám dosloužila. Tak jsme museli koupit novou. Jeden z členů oddílu doporučil objednat řezačku od firmy Mintech, od které on osobně kupoval laminátor a je s ním velmi spokojen. Na velmi hezkých a přehledných stránkách firmy jsme objevili kategorii kancelářská technika, do které patřily i řezačky. Nabídka byla velmi rozsáhlá a zajímavá, některé produkty nám ihned padly do oka. Netrvalo to dlouho a bylo objednáno, vybrali jsme kotoučovou řezačku firmy Rexel. Spolupráce s firmou Mintech byla velmi příjemná, neboť to trvalo jen několik dní a řezačka byla u nás.

Jsme velmi spokojeni, oproti předchozí řezačce je tato nová úplně něco jiného, pracuje se s ní skvěle a jednoduše. Služby firmy Mintech určitě rádi znovu využijeme.

Čištění odpadních vod – domácí čistička

Pokud kanalizace nedosahuje k rodinnému domku je nejlepším možným způsobem, jak vyčistit odpadní vodu, pořízení domovní čerpací stanice odpadních vod.

Doporučit konkrétní typ domovní čerpací stanice odpadních vod, který je vhodný právě pro Váš objekt, je úkolem odborníků. Kapacita čističky by totiž měla záviset na počtu osob v domácnosti, výkonnost na hydrotechnických výpočtech, umístění na hygienickém posudku a mnoha dalších faktorech, které je nutné konzultovat se zkušeným odborníkem. Já osobně mohu doporučit společnost Revel plus, kde mi poradili a hned vypracovali návrh na realizaci. Kontakt na firmu Revel plus najdete na webových stránkách www.revel.cz.

Než však půjdete na první konzultaci, doporučuji seznámit se alespoň se základními parametry domovní čerpací stanice odpadních vod. Obecně lze však říci, že zárukou pro pořízení kvalitní domovní čerpací stanice odpadních vod je mezinárodně uznávaná certifikace firmy na jakost podle ISO 9001.