REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Author Archive

Nebankovní půjčky Praha

Potřebujete půjčit peníze, ale banka Vám úvěr poskytnout nechce? Obraťte se na nás – naše společnost HK Investment nabízí výhodné nebankovní půjčky pro zaměstnance i podnikatele. Poskytujeme několik úvěrových produktů – malou půjčku do 30 000 Kč bez zástavy nemovitosti, velký úvěr na cokoliv od 100 000 Kč (s ručením nemovitostí) a speciální půjčku pro podnikatele (OSVČ). Kromě klasických úvěrů poskytujeme také konsolidace (sloučení více půjček do jedné) a zabýváme se také řešením exekucí a dražeb. Pokud jste z Prahy nebo okolí, můžete po předchozí domluvě využít naše nové kontaktní místo v centru Prahy, kde s Vámi sepíšeme smlouvu. Více informací najdete na našich stránkách http://www.hkinvestment.cz/praha.php.

Nebankovní půjčky od HK Investment

Nabízíme nebankovní úvěry se zástavou nemovitosti. Kromě standardních půjček poskytujeme také menší úvěry do 30 000 Kč a speciální úvěry pro OSVČ. Půjčujeme zaměstnancům i podnikatelům, nabízíme také konsolidační úvěry a pomůžeme Vám vyřešit Vaše problémy s exekucemi. Žádost o půjčku si můžete podat online na našich webových stránkách, telefonicky, nebo osobně na naší pobočce v Hradci Králové. Naše úvěry jsou vždy bez poplatků předem, bez nahlížení do registrů a bez skrytých poplatků.

 

Zbavíme vás starostí s exekutory

Pokud Vám hrozí exekuce na Váš majetek, pomůžeme Vám tento problém vyřešit. Na základě zástavy Vaší nemovitosti vám poskytneme půjčku a budeme Vás zastupovat i při jednání s jednotlivými úřady a exekutory.

 

Konsolidační půjčky

Máte více různých půjček a chtěli byste si všechny sloučit jen do jedné? Využijte náš konsolidační úvěr, díky kterému už nebudete muset splácet několika společnostem – vše bude zahrnuto v jediné velké půjčce, kterou Vám poskytneme. Více informací najdete na www.hkinvestment.cz.

Esemesky zdarma, rychle a jednoduše

Úplně zdarma můžete všechny SMS zprávy posílat z naší SMS brány na www.sms-o2.cz. Esemesky lze odeslat na libovolné mobilní číslo u všech českých operátorů a poslat jich můžete jakékoliv množství. SMS brána je naprosto spolehlivá a rychlá, takže máte jistotu, že Vaše textová zpráva bude vždy rychle a řádně doručena jejímu příjemci, navíc se na stránce nachází i spousta předpřipravených esemesek. Hledáte -li opravdu kvalitní a spolehlivou SMS bránu, která posílá SMS do všech sítí, stránky sms-o2.cz Vám stoprocentně budou vyhovovat.

SMS zprávy zdarma do všech sítí

Potřebujete poslat esemesku do sítě O2, ale nemáte kredit? Využijte naši novou SMS bránu, která Vám umožní snadné a rychlé odesílání SMS zpráv nejen do sítě O2 zcela zdarma a bez jakékoliv registrace. Na našich stránkách www.sms-o2.cz najdete spolehlivou a rychlou SMS bránu, přes kterou můžete kdykoliv poslat esemesky a to v libovolném množství.

SMS nejen do sítě O2

Velkou předností naší SMS brány je to, že jejím prostřednictvím můžete posílat esemesky nejen do sítě O2, ale i na mobilní čísla ostatních českých operátorů. Můžete tak poslat jednu SMS zprávu na O2, druhou na T-Mobile a třetí na Vodafone a to vše z jedné jediné SMS brány. Vše je zcela zdarma a není ani nutná žádná registrace nebo vyplňování osobních údajů.

Neomezený počet SMS

Dalším velkým plusem, díky kterému je naše SMS brána lepší než většina konkurenčních, je to, že si z ní můžete odeslat libovolné množství SMS zpráv. Na našem SMS portálu nejste ničím omezeni, takže si můžete zcela zdarma odeslat tolik esemesek, kolik potřebujete. V kombinaci s tím, že můžete posílat textové zprávy na čísla všech mobilních operátorů je naše stránka jednou z nejlepších SMS bran v Česku.

Inspirace na SMS přání

Kromě samotné možnosti odeslat zdarma SMS zprávy do sítí všech operátorů Vám nabízíme také předpřipravené esemesky vhodné k různým příležitostem. Ať už chcete popřát krásné Vánoce, vše nejlepší do Nového roku, blahopřání k svátku či narozeninám, nebo jen přání na dobrou noc, u nás si můžete vybrat ze spousty krásných SMS přání, které jen zkopírujete do formuláře a odešlete. Přání můžete poslat kolik chcete a nikdy neplatíte ani korunu – naše služby jsou vždy bezplatné.

Nejlepší SMS brána

Došel Vám kredit na mobilu a potřebujete rychle odeslat sms zprávu? Nechcete zbytečně utrácet kredit a hledáte kvalitní sms bránu, ze které rychle a jednoduše pošlete smsku na jakékoliv číslo? Pak je tu pro Vás naše nová sms brána na adrese www.smszdarma.org, která umožňuje posílání neomezeného množství esemesek na všechny české operátory.

SMS zdarma do všech sítí

SMS zprávu si z našeho portálu můžete poslat na jakékoliv mobilní číslo v České republice a to úplně zdarma. Umožňujeme posílání SMS jak do sítě O2, tak i na T-Mobile nebo Vodafone. Výhodou je, že na rozdíl od jiných sms bran u nás nejste nijak limitování počtem SMS zpráv – můžete jich poslat kolik budete chtít.

Přehledné a jednoduché stránky

Poslat novou esemesku z naší SMS brány je velmi snadné a rychlé – stačí jen vybrat příslušného operátora, na jehož číslo budeme zprávu odesílat, vyplnit telefonní číslo a napsat text samotné smsky. Pak už jen klikneme na tlačítko Odeslat a SMS zpráva se ihned odešle na požadované číslo. Vše je zcela zdarma a SMS brána umožňuje odeslání libovolného množství textových zpráv.

Předpřipravené SMS k různým účelům

Chcete někomu popřát k svátku nebo narozeninám, ale nenapadá Vás nic originálního? Rádi byste poslali pěknou SMS na dobrou noc a hledáte inspiraci? Spoustu předpřipravených SMS zpráv najdete na našich stránkách SMSZDARMA – můžete si u nás vybrat z velkého množství přání k narozeninám, svátku, k Vánocům, na Silvestra, k Valentýnu nebo třeba jen tak na dobrou noc. Stačí si jen vybrat přání, které se Vám bude líbit, a jednoduše text zkopírovat do formuláře v horní části stránky.

Webové stránky s pestrou paletou článků na téma Jak zhubnout

Nevíte si rady, jak konečně zhubnout? Máte problémy s vaší váhou a stále se Vám nedaří ji snížit? Na našem webu Jak zhubnout? Vám poradíme, jak postupovat při hubnutí, co je třeba dodržovat a jakým způsobem shodíte přebytečná kila snadno a rychle. Poradíme Vám jak zhubnout do měsíce nebo do týdne, jak zhubnout bez zbytečného hladovění nebo jak zhubnout pomocí diety, Dozvíte se u nás také, na jaká nebezpečí je třeba si dávat pozor a najdete zde i bližší informace o tom, jak zhubnout stehna, boky nebo břicho. Přinášíme Vám také informace o tom, jak zhubnout bez pravidelného cvičení nebo sportu a jak zhubnout bez velké námahy.

VN pojistky

 

Naše společnost se zabývá prodejem kvalitních vysokonapěťových pojistek. Veškeré zboží, které nabízíme, pochází od společnosti ABB, která je jednou z nejznámějších a největších firem v tomto oboru. Vn pojistky od ABB máme na skladě v několika typech – vybrat si u nás můžete pojistky vnitřního provedení, pojistky venkovního provedení nebo tavné pojistky a díly venkovního provedení. Zabýváme se i prodejem špičkových vysokonapěťových pojistek určených pro kolejová vozidla. Všechny vysokonapěťové pojistky v našem e-shopu splňují veškeré normy a standardy a můžete si tak být jistí jejich stoprocentní kvalitou. Patříme mezi přední české dodavatele a můžeme Vám nabídnout nejlepší výběr za výhodné ceny.

Party stany

Hlavní činností naší společnosti jsou party stany – zabýváme se jejich pronájmem a půjčováním. Vybrat si u nás můžete z široké nabídky různých party stanů, vhodných pro všechny příležitosti. Party stany vám přivezeme až na místo a sami je postavíme.

V nabídce máme jak party stany menších rozměrů, které jsou vhodnější pro malé události s menším počtem lidí, tak i velké, určené pro větší a významnější příležitosti. Součástí party stanů, které si od nás můžete pronajmout, může být také doplňkové vybavení – dřevěné podlahy, koberce, různý nábytek atd. Je možné si objednat také vytápění, osvětlení nebo ozvučení. Všechny naše party stany jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a tak jsou naprosto bezpečné. Více informací najdete na našich webových stránkách http://zajistimeparty.cz/.

Spotřebitelské úvěry pro zaměstnance

Potřebujete si půjčit vyšší finanční částku a nevíte, na koho se obrátit? Zkuste společnost HK Investment, která poskytuje spotřebitelské úvěry za výhodných podmínek. Nabízíme jednoduché řešení pro splnění všech Vašich potřeb, ať už jde např. o nákup auta, rekonstrukci bytu a domu nebo dovolenou. Spotřebitelský úvěr od HK Investment s.r.o. je k dispozici velmi rychle a pokud nejste vlastníkem nemovitosti, je možné přijmout zástavu od třetí osoby.

Jaké jsou výhody úvěru od HK Investment?

Rychlé vyřízení – vaší žádost začínáme zpracovávat ihned po jejim obdržení

 • Okamžité posouzení – vaší žádost posoudíme do 12 hod.
 • Informovanost – o stavu Vaší žádosti jste pravidelně informován naším pracovníkem.
 • Žádné poplatky – bez poplatků předem
 • Osobní přístup – vstřícné a seriozní jednání s každým klientem
 • Možnost – předčasného splacení bez sankcí
 • Sloučení půjček – vyplatíme Váš stávající nevýhodný úvěr

 

Na co mohu spotřebitelskou půjčku od HK Investment použít?

Úvěr pro zaměstnance od HK Investment lze použít na různé účely:

 • na koupi spotřební elektroniky
 • na zařízení a vybavení domácnosti

 • na rekonstrukci bytu / domu
 • na vyplacení exekuce, dražby
 • na pořízení, modernizaci bytu či rodinného domu
 • na nákup dovolené
 • na koupi automobilu
 • náklady na tuzemské či zahraniční studium
 • na závazky mezi občany (vypořádání mezi dědici či manželi či uhradit členský podíl v bytovém družstvu apod.)
 • na hobby (sběratelské záliby, sport, … atd.)

 

Kolik si mohu půjčit a jaké budu potřebovat doklady?

Výše spotřebitelského úvěru není nijak omezena a záleží vždy na aktuálních možnostech a potřebách. Ke sjednání půjčky budete potřebovat dva doklady totožnosti (občanský průkaz, cestovní pas, rodný list, nebo řidičský průkaz) a potvrzení o výši příjmů. Další podmínkou je věk, kdy žadatel musí být starší 18 let a musí být také občanem České republiky.

Žádost o úvěr si můžete nezávazně podat na stránce http://www.hkinvestment.cz/zadost-pujcka.php.