REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Author Archive

Rozhodli jste se pro prodej bytů Brno? Kontaktujte společnost NATMAL REAL s.r.o., která již více jak 10 let úspěšně realizuje prodej, koupi i pronájem všech typů nemovitostí!
Naši spolehliví realitní makléři dokážou během krátké doby kompletně připravit nemovitost k prodeji či k nájmu. Vše zajistíme po právní i po stavebně-technické stránce. Stanovíme Vám také tržní cenu a provedeme kvalitní prezentaci Vaší nemovitosti. Součástí našich služeb je také vyřízení veškeré administrativy, která je spojená s koupí či prodejem Vaší nemovitosti. Využít můžete i našich služeb osobního makléře či finanční poradkyně.

Voděodolné papírové tubusy

Potřebujete bezpečně uskladnit vaše dokumenty? Využijte naše papírové tubusy! Firma Akart vyrábí papírové tubusy různých typů a rozměrů. V nabídce naleznete papírové tubusy s odolností proti vlhkosti i voděodolné tubusy.

Tyto dva druhy tubusů se od sebe liší způsobem lakování a velikostí vrstvy laku. Papírové tubusy s odolností proti vlhkosti jsou opatřeny speciální povrchovou úpravu, která je chrání před účinky vlhkosti. Voděodolné tubusy jsou vyráběny dle ověřené technologie nánosu a vrstvení laku.

Můžete se spolehnout, že naše papírové tubusy jsou mimořádně odolné proti nasávání a vodě. Voděodolný tubus můžete dokonce skladovat i na venkovním prostředí. V případě vašeho zájmu o papírové tubusy navštivte stránky www.akart.cz

Kartonové krabice pro přepravu zboží i uskladnění osobních věcí

Hledáte způsob jak bezpečně přepravit zboží anebo nemáte doma jak uskladnit své osobní věci? Skvělý tipem jsou kartonové krabice Akart!
Kartonové krabice jsou velmi praktické a jejich vyžití je opravdu velmi široké! Kartonové krabice můžete využít pro přepravu a úschovu zboží. V domácnosti zase můžete do kartonové krabice uskladnit různé dokumenty, listiny, oblečení, dětské hračky apod.
Kartonovou krabici si můžete vybírat z velké nabídky různých rozměrů, nebo si také můžete nechat kartonové krabice vyrobit na míru podle vašich specifických požadavků. Kartonová krabice může mít praktické klopy i odnímatelné víko. Oceníte také to, že kartonové krabice jsou velmi lehké, skladné a jejich pořizovací ceny jsou velmi nízké. V případě vašeho zájmu navštivte stránky www.akart.cz.

Jedinečný mixér Personal Blender

Jedinečný mixér Personal Blender je skutečně praktickým pomocníkem v každé domácnosti. Jeho unikátnost tkví v tom, že má opačné plnění nádoby, nežli většina ostatních mixérů. Díky této vychytávce je práce s přístrojem velice jednoduchá a příjemná. Když do nádoby vložíte všechno ovoce, které si přejete rozmixovat, stačí na nádobu pouze našroubovat uzávěr s otočným nožem a následně ji usadit na motor.

Mixér Personal Blender umožňuje dva způsoby mixování – pulsní a kontinuální. Při pulsním mixování pouhým stlačením nádoby začne přístroj mixovat vložené suroviny. Kontinuální mixování spustíte přitlačením a následným pootočením nádoby.

Součástí mixéru Personal Blender je také několik plnících nádob, díky kterým budete moci zpracovávat různé suroviny s odlišnými chutěmi, aniž by se navzájem mísily. Každá nádoba má navíc svůj uzávěr pro snadné uskladnění výsledného produktu v ledničce či v mrazáku.

Odšťavňovač Kuvings – vychutnejte si lahodnou domácí zmrzlinu i smoothie!

Pokud hledáte skutečně kvalitní odšťavňovač, který dokáže spolehlivě odšťavnit celé ovoce i zeleninu, můžeme vám doporučit jedinečný odšťavňovač Kuvings Whole Slow Juicer B6000PR, který za výhodnou cenu naleznete na stránkách e-shopu www.fresh-juice.cz.

Odšťavňovač Kuvings Whole Slow Juicer B6000PR je nízkootáčkový odšťavňovač s velkým otvorem, do kterého se bez problémů vejde i jablko a další rozměrově větší plody. Patentovaný vertikální lisovací šnek zajišťuje vysoce účinnou extrakci šťávy. Oceníte také velmi tichý chod tohoto odšťavňovače.

K odšťavňovači Kuvings Whole Slow Juicer B6000PR si lze taktéž dokoupit speciální homogenizační pouzdro, díky kterému můžete mražené ovoce velmi snadno proměnit v domácí zmrzlinu. Skvělým tipem je také jedinečné sítko na smoothies, se kterým lze velmi snadno připravit různé druhy krémových koktejlů.

Ruční lis na citrusy

Nedokážete si představit snídani bez čerstvé pomerančové šťávy? Pořiďte si kvalitní ruční lis na citrusy a ranní příprava džusu bude pro vás naprostou hračkou!

Silný pákový efekt lisu zaručuje jeho dobrou výtěžnost. Mechanický lis na citrusy má lisovací kužel se sítkem upevněn na konstrukci citrusovače. Sklenici pro odchyt šťávy lze jednoduše umístit pod lisovací kužel. Takto šťáva bez problémů steče přímo do přichystané nádoby.

Díky tomu, že vylisovaná šťáva nepřichází do kontaktu s jiným než nerezovým povrchem, vše probíhá v dokonalé hygieně a ruční lis se po použití dobře čistí.

Odšťavňovač Hurom HH 2. generace L Type

Chtěli byste skutečně kvalitní odšťavňovač, který vám zajistí chutný vitamínový džus každý den? Doporučit vám můžeme odšťavňovač Hurom HH 2. generace L Type, který je opatřený inovativními technologiemi pro dokonalé odšťavnění!

Jednou z inovací je unikátní šnek odšťavňovače, který pracuje ještě na nižších otáčkách a na nižších rychlostech. Takto se ovoce při zpracovávání nezahřívá a nepřichází tak o důležité živiny a minerály. Z takovéhoto odšťavňovače získáte kvalitní smoothie, které bude chuťově dokonalé!

Oproti tomu tradiční odšťavňovače používají ostré nože rotující vysokou rychlostí. To způsobuje oxidaci a ničí právě ty živiny a enzymy, které jsou prospěšné a důležité pro lidské tělo. Pokud chcete opravdu kvalitní šťávu plnou živin, pořiďte si odšťavňovač Hurom HH 2. generace L Type!

Kuchyňský robot Catler FP 8010 – nenahraditelný společník v kuchyni

Hledáte opravdu kvalitní kuchyňský robot? Doporučit vám můžeme kuchyňský robot Catler FP 8010, který je ideální volbou pro sekání potravin, krájení hranolků, jemných proužků, hnětení těsta nebo šlehání různých emulzí.

Kuchyňský robot Catler FP 8010 je vyroben ze slitiny ušlechtilých kovů a lité nerez oceli. Kuchyňský robot Catler FP 8010 má speciálně tvarovanou vyjímatelnou velkou misku s rukojetí o objemu 2,5l a vyjímatelnou malou misku o objemu 1 l. Robot je vybaven extra širokým plnícím otvorem, což umožňuje přidávání velkých kusů surovin. Součástí robotu je také například disk na krájení na jemné proužky nebo disk na hranolky a další

Součástí balení je také velký a malý přítlak, který slouží k protlačení potravin plnícím otvorem. Malý přítlak slouží i jako odměrka. U kuchyňského robotu Catler FP 8010 jistě oceníte také ovládací panel, který je osazen podsvícenými tlačítky elektronického ovládání. Díky tomu je používání robotu Catler FP 8010 velice snadné.

Odšťavňovač Nutrifaster N 450 – ideální volba pro váš bar

Pořiďte si pro váš bar či restauraci opravdu kvalitní odšťavňovač a dopřejte tak vašim zákazníkům jen to nejlepší! Odšťavňovač Nutrifaster N 450 je vyroben z kvalitního  kovu a spolehlivě zajišťuje zpracování ovoce i zeleniny. Díky tomu, že odšťavňovač Nutrifaster N 450  dokáže okamžitě odstranit vlákninu, umožňuje kontinuální odšťavňování. Velkou výhodou, kterou zajisté oceníte, je také velice tichý chod odšťavňovače.

Odšťavňovač Nutrifaster N 450 se velice snadno ovládá. Díky celokovové konstrukci se budete moci spolehnout, že bude svoji funkci bez problémů plnit i při větším zatížení. Samozřejmostí je, že odšťavňovač Nutrifaster N 450 poskytuje vysokou výtěžnost šťávy s velmi nízkým obsahem vlákniny.

Odšťavňovač Nutrifaster N 450 má praktický velký plnící otvor a velký separační koš. Strouhací disk s ostrými břity si perfektně poradí s veškerým ovocem i zeleninou Odvod vlákniny lze protáhnout přes pracovní desku a vlákninu shromažďovat v kontejneru pod pultem. Pokud hledáte opravdu kvalitní odšťavňovač pro váš bar, je odšťavňovač Nutrifaster N 450 tou nejlepší volbou!

Odšťavňovače Hurom-šťáva plná vitamínů

Hledáte opravdu kvalitní odšťavňovače? Značka Hurom je jedničkou na trhu v oblasti nízkootáčkového odšťavňování! Jedná se o vysoce kvalitní odšťavňovače Hurom, které vynikají mimořádně vyspělou technologií.

Odšťavňovače Hurom mají vysokou kvalitu, design a špičkovou technologii. Dokonale doplní váš zdravý životní styl a stanou se vaším každodenním pomocníkem při zdrravém stravování.

Odšťavňovače Hurom vám dodává společnost Freshjuice s.r.o., která je výhradním dodavatelem značky Hurom do ČR.

Odšťavňovače Hurom jsou opatřeny vyspělými technologiemi, jako je například ekologický a zároveň šetrný materiál, ze kterého jsou vyrobené. Šnek odšťavňovačů Hurom, je vyroben z materiálu Ultem, který dokáže zachovat všechny živiny ve šťávě, aniž by byly zničené. Díky tomu jsou šťávy připravené z odšťavňovače Hurom chutné a plné vitamínů.

Odšťavňovač Hurom Slow Juicer

Chtěli byste si denně vychutnávat lisované šťávy plné vitamínů a minerálů pro vaše zdraví? Potom vyzkoušejte odšťavňovač Hurom Slow Juicer, který patří do kategorie tzn. nízkootáčkových neboli šnekových odšťavňovačů.

Díky tomu, že má odšťavňovač Hurom Slow Juicer maximální rychlost 80 otáček za minutu, zůstávají ve šťávách všechny minerální i nutriční látky. Zajímavostí je také fakt, že takto vyrobená šťáva zůstane déle čerstvá.

Odšťavňovač Hurom Slow Juicer se získává z ovoce a zeleniny lisováním a nikoli strouháním, jako ostatní běžné odšťavňovače. Takt lze vyrobit ze surovin více šťávy, a to dokonce i za kratší čas. Odšťavňovač Hurom Slow Juicer je ideální volbou nejen pro lisování ovoce a zeleniny, ale také perfektně odšťavní listovou zeleninu, drobné plody, sóju nebo bylinky.

Co jsou to kachlová krbová kamna?

Kachlová krbová kamna jsou dokonalým spojením klasického krbu a kachlových kamen. Jejich skvělou vlastností je schopnost v sobě dlouho udržovat teplo, a to i dlouho po vyhasnutí ohně.

kachlovými krbovými kamny si budete moci být jisti, že teplota vzduchu v místnosti nebude náhle kolísat, jako tomu u běžných kamen bývá. Kachle totiž perfektně akumulují teplo.

Takto vám kachlová krbová kamna pomohou výrazně snížit náklady za vytápění. Jejich jedinečný vzhled zároveň bývá velice žádaným doplňkem interiéru.

Nespoliehajte sa na predražené energie, kúpte si kotol na tuhé palivá!

Kotly na tuhé palivá predstavujú v dnešnej dobe istotu, na ktorú je spoľahnutie. Kým cena energií neustále stúpa, kotol na tuhé palivá vám bude skvele slúžiť a ešte k tomu ušetríte.
Kotol na tuhé palivá môže byť doplnkovým, ale aj hlavným zdrojom energie. Za pomerne nízke náklady môžete s jeho pomocou vykúriť celú budovu. Obsluha kotla na tuhé palivá nie je nijako náročná, čo určite oceníte.
Výhody kotlov na tuhé palivá spoznáte najmä vtedy, ak potrebujete byť nezávislí na predražených energiách. Kotly na tuhé palivá sú ideálne pre staršie budovy aj nové moderné domy.

Nespoléhejte se na předražené energie, pořiďte si kotel na tuhá paliva!

Kotle na tuhá paliva představují v dnešní době jistotu, na kterou je spoleh. Zatímco cena energií neustále stoupá, kotel na tuhá paliva vám bude skvěle sloužit a ještě k tomu ušetříte.

Kotel na tuhá paliva může být doplňkovým, ale i hlavním zdrojem energie. Za poměrně nízké náklady můžete s jeho pomocí vytopit celou budovu. Obsluha kotle na tuhá paliva není nikterak náročná, což zajisté oceníte.

Výhody kotlů na tuhá paliva poznáte zejména tehdy, pokud potřebujete být nezávislí na předražených energiích. Kotle na tuhá paliva jsou ideální pro starší budovy i nové moderní domy.

Ako ochrániť drevenú podlahu v okolí kachlí?

Zaobstarali ste si krbové kachle, ale trápi vás ako ochrániť vašu drevenú podlahu pred nebezpečnými iskrami, ktoré môžu pri otvorení dvierok vyskakovať na zem? Existuje pre vás jednoduché riešenie v podobe praktického skla pod kachle, ktoré zamedzí poškodeniu vašej podlahy a zároveň sa tak zminimalizuje riziko vzniku požiaru.
Sklo pod kachle sa vyrábajú v rôznych hrúbkach a veľkostiach. Má vysokú nosnosť a nemusíte sa báť, že praskne, keď si na neho postavíte. Sklo pod kachle perfektne chráni zem okolo krbu, je nehorľavé a vyzerá v interiéri veľmi nenápadne.
Mimoriadne kvalitné sklá pod kachle za výhodné ceny nájdete v našom e-shope najlacnejsiekachle.sk.