REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Author Archive

Zednické práce ve výškách

Na každé budově nebo objektu se nachází místo, které je zapotřebí opravit nebo rekonstruovat, ale přístup k němu je znemožněn kvůli výšce, těsné zástavbě nebo členitosti fasády. Pokud nastane taková situace, je na čase oslovit některou z firem která se zabývá pracemi ve výškách. Většinou se jedná o zednické práce, natěračské práce nebo práce pokrývačské. nejvíce trpícími místy na budovách jsou komíny, střechy, fasády a to především balkony a převislé konstrukce.

Opravy balkonů

Opravy balkonů jsou jednou z častých poruch, kdy je omítka na boční a dolní straně zvětralá a opadává. Tuto omítku je zapotřebí odstranit, betonovou desku napenetrovat a poté provést omítnutí vysocesoudržnou maltou, která obsahuje více pojiva. Další poruchou bývá odmrznutí obkladů a dlažby z vrchní části balkonu což většinou vyžaduje opravu celé nášlapné podlahové vrstvy.

Opravy komínů

Komín je konstrukce, která je vystavena vysokým rozdílům teplot a povětrnostním podmínkám, z toho důvodu rychle zvětrává a odpadávají jednotlivé části. Nejlepším řešením je v tomto případě demolice starého komína a výstavba celé nové nadstřešní části komína, která se staví z podstřešního pláště na novou betonovou desku a to bud z ostře pálených cihel nebo ze systémových prvků.

Opravy fasád

Opravy fasád se provádí většinou z lana za použití horolezecké techniky nebo z plošin pokud se jedná o lokální poruchy. Většinou se jedná o odstranění nesoudržné omítky nebo štuku a natažení nové vrstvy jádrové omítky, štuku, fasádní omítky nebo fasádní barvy.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat