REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Author Archive

Kancelář 24 h – Nejkvalitnější nábytek na trhu

Naše společnost se specializuje na prodej kancelářských potřeb, především pak na kancelářský nábytek. Díky našim kvalifikovaným pracovníkům a spolehlivým dodavatelům si dovolujeme tvrdit, že námi prodávané kancelářské židle splňují i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Ať už sháníte levnější, jednoduché židle nebo luxusní kancelářská křesla, jsme přesvědčeni o tom, že u nás si bezesporu vyberete. Jediné, co musíte udělat je uskutečnit Vaši objednávku v našem internetovém obchodě, přičemž vybírat můžete z rozsáhlého sortimentu zahrnujícího jak židle, tak i konferenční stoly nebo celé skříně.

V případě dotazů neváhejte využít kontaktní adresu uvedenou na internetových stránkách a své dotazy nám zašlete. Rádi na ně vyčerpávajícím způsobem odpovíme. Budeme se těšit na Vaši návštěvu a objednávku.

Kterak sobě snadno reklamu nainstalovati

Ať už je vaším cílem a náplní dnů jakákoli práce s plošinou, pak neváhejte a obraťte se přímo na nás. Nabízíme plnohodnotný servis v oblasti mechanickýchplošin umístěných na kvalitníchitalskýchvozech Nissan. Potřebujete někde pokácet strom s plošinou a dostat se díky ní na komplikovaná místa? Pak jste narazili na správnou adresu, protožepřesně takové plošiny se nacházejí v našem inventáři. A jsou vám plně k dispozici za všech možných podmínek. Ať jde o onu údržbu zeleně, nebo třeba instalaci reklamy na obchodě.

Proč právě u nás? Protože máme naprosto průhlednou a stabilní cenovou politiku a to asi jako jediní v Praze. Za druhé plně ručíme za kvalitu a spolehlivost naší techniky, také proto, že jezdíme na technické a další kontroly dokonce častěji, než to po nás chtějípředpisy. .

Moderní vysokozdvižné plošiny

Chcete si pronajmout moderní vysokozdvižné plošiny? V tom případě jste na správné adrese. Naše půjčovna je poměrně mladá, ovšem založená na velice pevných základech. K dispozici máme nejnovější stroje, z čehož plyne, že se nemusíte bát jakýchkoli poruch. Jistě by Vás mohla zaujmout terénní plošina, která bez problémů dokáže jezdit na nezpevněném povrchu.

 

Nedělejte žádné kompromisy a řekněte nám, jaké máte nároky. Rádi se Vám přizpůsobíme. Například pokud nám řeknete, že vysokozdvižná plošina 24 metrů je zbytečně příliš velká, tak Vám vypůjčíme plošinu s nižším dosahem. Všechny však jsou vybavené kvalitním košem, který unese i 200 kg. Dá se tedy říct, že se dovnitř vejdou i 2 lidé.

Lepicí pásky různých barev

Sháníte kvalitní lepicí pásky, které zabalený materiál opravdu udrží v krabici? Nebo hledáte jiné možnosti balení zboží? Vše naleznete na našich webových stránkách. Specializujeme se na prodej standardního sortimentu obalů z vlnité, hladké a kašírované lepenky a dalšího balicího materiálu.

Lepiace pásky jsou nabízeny v různých variantách. Jsou zde klasické plastové pásky, ale i papírové. Plastové lepicí pásky jsou v barvě hnědé, bílé, transparentní či barevné. K lepicím páskám je samozřejmě možné dokoupit i příslušenství.

Dále krom lepicích a obalových materiálů lze zakoupit i obaly na víno. Nejčastější verzí je obal na jednu láhev vína, ale lze u nás zakoupit i obaly na 2, 3 až 6 lahví. Tyto obaly jsou pak vyrobeny z vlnité lepenky a pro snadnější manipulaci jsou opatřeny uchem.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat