REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archiv

Author Archive

Český výrobce čepic

Nastal podzim a ranní či večerní mrazíky nám dávají jasně znát, že letošní léto je definitivně u konce. Už nyní jsme byli nuceni vyměnit kraťasy za dlouhé nohavice a při opouštění vyhřátého příbytku si na sebe obléci nějaký ten dlouhý rukáv. Nebude dlouho trvat, nastane topící sezóna a než si to stačíme uvědomit, bude tu zima a my budeme jako každý rok vymýšlet, co na sebe. V případě, že rádi nenecháváte nic náhodě a chystáte se předčasně pořídit zimní oblečení na letošní zimu, zaměřte se především na takové vlastnosti jako jsou praktičnost, funkčnost a v neposlední řadě také design. Svůj zimní šatník nezapomeňte obohatit také o kvalitní čepice, pořádnou šálu či o pár teplých rukavic, které jistě přijdou vhod. Jak a kde ale vybrat kompletní zimní oblečení, které by splňovalo výše zmíněné požadavky? Z nepřeberného množství výrobců a značek je potřeba zmínit zejména českého výrobce zimního oblečení CAPU Knitwear.

Výrobce čepic

Přední český výrobce čepic CAPU Knitwear nabízí skutečně rozsáhlý sortiment zimních doplňků, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, mají originální design a zaručují požadovanou funkčnost. CAPU Knitwear vyrábí především pletené čepice, rukavice, šály a další zimní doplňky, které jsou vyráběny z vysoce kvalitních přízí vhodných pro sychravé počasí.

Zakázková výroba čepic

V nabídce CAPU Knitwear naleznete spoustu druhů čepic v mnoho barevných provedení, originálních pletených vzorech a ozdob jako například chundelaté bambulky. CAPU Knitwear nezapomíná také na náročnější klienty, pro které je připravena zakázková výroba čepic.

Ostatní zimní oblečení

Všechny produkty CAPU Knitwear naleznete v online katalogu na webových stránkách capu.cz. Pokud tedy potřebujete rozšířit svůj šatník o kvalitní čepice, šály, ponožky, rukavice nebo termoprádlo, navštivte stránky capu.cz a připravte se na zimu i Vy!

Jedinečná brandy

Tato pálenka z vinné révy poctivě zrající v dřevěných sudech je známá a oblíbená po celém světě. U nás je jejím výhradním dovozcem a distributorem společnost XO CZECH s.r.o., v jejímž eshopu najdete nabídku tohoto výjimečného pití pro všechny příležitosti.

Cílem společnosti XO CZECH s.r.o. je přiblížit českým zákazníkům kvalitu a jedinečnost moldavské brandy značky KVINT, která má za sebou historii píšící se již více jak 100 let. Poprvé byla výroba spuštěna v roce 1897. Za tuto dobu si firma vybudovala silnou pozici jedné z nejoblíbenějších značek alkoholických nápojů nejen v bývalém sovětském bloku, ale i jinde ve světě.

Na internetovém obchodu xoczech.cz si můžete vybrat z brandy zrajících od 5 do 50 let, moldavská vína odrůd Merlot, Aligote, Cabernet Sauvignon, Ryzlink rýnský, Solaricco Bianco, vodky VOLK a KVINTOFF nebo gin KVINT.

Udělejte radost sobě nebo někomu blízkému lahví tohoto jedinečného nápoje s perfektní chutí. Brandy se také skvěle hodí jako dárek pro obchodní partnery.