REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Author Archive

Nutra Gold Holistic Senior dog 15kg

Každý pes si zaslouží to nejlepší od svého majitele. A mezi to nejlepší patří i to, jaké granule svému psovi vyberete. Jestli máte už staršího psa, i tak by měl mít zdravé, dobré a vyvážené granule. Potom se podívejte na naše skvělé Nutra gold holistic senior 15kg. Jde o krmivo Nutra gold, které je vyrobené z čerstvého krůtího a kuřecího masa, které obsahuje hodně bílkovin, což starším psům pomáhá s trávením.

Zdravé granule Nutra gold holistic také obsahují ovoce, bylinky a zeleninu, což je u starších psů důležité pro imunitní systém. Navíc zde jsou přidané látky pro pohyblivý kloubní aparát a vyváženou střevní mikroflóru. Pečujte i o svého staršího psa s láskou a stoprocentní péčí. Až na svém psovi uvidíte výsledky, zajisté Vás naše granule potěší a pohled Vašeho, i když staršího mazlíčka Vás příjemně zahřeje.

Plesové oblečení

Volba oblečení na určité příležitosti není vždy snadná. V případě, že jdeme třeba na ples, je nutné se patřičně obléknout.

Většina žen volí pro plesovou zábavu šaty. Jsou elegantní a ženám sluší určitě více než kalhoty. Střihů šatů je mnoho a každá žena si ke své postavě může vybrat ty, co jí nejlépe sluší a co jsou pro její postavu nejvhodnější. Volba materiálu a i barvy šatů, je opět na našem vkusu. Muž by měl mít na ples oblek, pěknou košili a vázanku nebo motýlka. Ideální je, pokud je barevně sladěn s ženou. Vybrat plesové šaty nebo oblek je určitě lepší v kamenném obchodě. Jsou to věci, které je lépe vyzkoušet. Určitě se v okolí najde obchod, kde jsme zvyklý nakupovat a móda v něm prodávaná nám vyhovuje a líbí se nám.

Společenské hry s kamarády

Máte rádi ty večery, kdy se sejdete s kamarády a celou noc hrajete hry? Pokec či ruletu? U těchto her se ale občas může stát, že každý zná pravidla trochu jinak. Proto si magazín Superkočka pro vás připravil článek, kde se dovíte oficiální pravidla těchto společenských a hazardních her. Už nebude docházet k žádnému nedorozumění a můžete hrát bez potíží až do rána.

Superkočka má pro Vás i další články, kde se dovíte informace, které Vám pomohou a poradí. Dovíte se víc o práci na internetu, ale také si můžete přečíst rady o tom, jak o sebe pečovat, abyste byli zdravější a krásnější. Superkočka je luxusní magazín, který si zamilujete a už si nenecháte ujít jediný článek. Nabízíme Vám zábavu a super čtení.

Lepicí pásky

Po celý rok má někdo narozeniny či svátky a my všechny blízké chceme obdarovat. Ne vždy jsme ale schopni si na danou osobu vzpomenout s předstihem, takže pak dárky balíme na poslední chvíli. Proto je dobré, když obaly a lepicí pásky (lepiace pásky) už máte preventivně doma. Nic Vás potom nebude stresovat, až k Vám kamarádka půjde na kafe a Vy zjistíte hodinu dopředu, že má právě dnes narozeniny.

Navíc mi Vám nabízíme i různé obaly, do kterých zabalíte snadno Vážně cokoli. Vyrábíme třeba přesné obaly na víno a jiné tekutiny či kartonové skládací krabice v nejrůznějších velikostech apod. Věřte tomu, že mít jich pár doma rezervních, není vůbec hloupé a může Vám to usnadnit spoustu starostí.

Termoprádlo

Dnes už každý z nás může zažívat skvělý pocit při sportu, kdy se z vašeho oblečení nestává potem nasáklý hadr, kvůli kterému se necítíte dobře. Při zimních sportech vám může kvůli potu být zima, v létě pak pot může zapáchat. Aby se vám toto už nikdy nestalo, je tu pro vás firma Craft. Ta se specializuje na výrobu funkčního prádla, které pot buď odpařuje, nebo jej předává do další vrstvy. Termoprádlo Craft totiž plně funguje jen tehdy, pokud použijete tři vrstvy. První je určena přímo na tělo. Ta pot právě předává do druhé vrstvy, jež drží tělesné teplo a třetí vrstva tvoří ochranný štít proti nepřízni počasí. Oblečení Craft je jedním z mála funkčních prádel, které se postarají o vaše pohodlí.

Dřevěné domy

Dřevěné a srubové domy nabízí mnohé. Žít v takových domech je pro člověka zdravější a především příjemnější. Člověk přírodu potřebuje, a pokud budete v takovém domě žít, budete mít pocit, že žijete v přírodě, ale bez starostí. Přírodní pohoda v pohodlí Vašeho domova… A to Vám vbízíme my a naše dřevostavby.

Nabízíme Vám celou řadu typů domů, které si můžete prohlédnout na našich internetových stránkách. Samozřejmě všechny vaše specifické požadavky bereme v potaz a snažíme se Vám za každou cenu přizpůsobit. Proto nakonec můžete bydlet v originálním domě, který se žádnému nepodobá, ale je příjemný a plný energie, jako každá správně postavená dřevostavba. Neváhejte a rozhodněte se pro lepší bydlení.

LED žárovka s minimální spotřebou

Některé nově dostupné technologie bychom neměli ignorovat. Zejména LED žárovka patří mezi věci, o kterých bychom měli uvažovat, že si je pořídíme a nahradíme jimi staré vláknové typy. Hlavním důvodem pro výměnu by pro Vás měla být bezesporu spotřeba. LED osvětlení totiž pracuje na jiném principu, než předchůdci.

 

Více než 99% energie se přeměňuje na světlo, což u starých typů možné nebylo. Žárovka není ale jediná věc, kterou prodáváme. Sortiment zahrnuje například LED pásek a k tomu nepřeberné množství příslušenství, abyste mohli docílit dokonalého osvětlení s minimální spotřebou, o jakém se Vám doposud mohlo snad jenom zdát. Máte-li nějaké dotazy, zeptejte se!

Vaše tělo

Chtěli byste zkusit detoxikaci celého Vašeho těla a nevíte, co od toho očekávat? Jak dlouho ozdravnou kúru držet? Jak kúru zakončit? Zda vůbec je pro mě tento proces vhodný? Tyto a další otázky Vám rádi zodpovíme. Detoxikační proces je přirozený a pro tělo samozřejmí, avšak každý den jsme vystaveni škodlivým látkám. Najdeme je i ve stravě v konzervačních látkách a chemikáliích. Proto je třeba, tělu pomoci. Detoxikační kúra Neera, kterou doporučujeme, se drží 1-3 dny a 7-10 dnů každé 2-3 měsíce. Kúra je vhodná pro každého, kdo má stabilní zdraví.

Součástí detoxikační stravy by měl být i mladý ječmen. Tedy zelená potravina, která neobsahuje žádná aditiva, barviva nebo dochucovadla, a velmi pozitivně působí na životně důležité procesy v lidském těle. A připravíte se ho v klidu a snadno doma pomocí mixéru.

Akční nabídka v Globusu Vám usnadní spoustu problémů

Chcete být včas informováni o tom, co nabízí obchodní řetězec Globus? Nechcete si nechat akce a slevy bezděčně probíhat mezi prsty? Nemáte v plánu platit zbytečně plnou cenu, když můžete jednoznačně ušetřit i na těch nejkvalitnějších produktech? Nechte se informovat pomocí akčních letáků Globus.

Můžete třeba přes email přijímat akční leták Globus Brno či akční leták Globus Pardubice. Prostě podle toho, do kterého Globusu chodíte. Navíc Vám letáky prozradí všechny nabídky s předstihem, a Vy budete znát výhody mezi prvními. Nebo se podívejte na internetových, kde si můžete ve formátu PDF stáhnout či se podívat bez problémů přímo na internetu. Není nic lepšího než mít přehled v tom, za co utrácíte a kde můžete ušetřit. A přesně to Vám letáky Globus nabízí.

Ušetřete v Tescu

Rádi sledujete aktuální nabídku supermarketů a hypermarketů Tesco? Víte, že slevy jsou zde opravdu výhodné a každá akce se Vám vyplatí? Bydlíte od Tesca ale dál a musíte k němu dojíždět autem, takže byste rádi dopředu věděli, co je zrovna v nabídce a zda to, co potřebujete, tam zrovna dneska najdete levněji, či je lepší vyjet na nákupy až zítra.

Přesně k tomuto účelu nabízíme aktuální leták tesco či nový leták Tesco. Můžete bez problémů snadno a zdarma vše vědět včas. Ať už se o akční nabídce Tesca dozvíte před Vaši poštovní schránku, přes email nebo využijete přímo našich internetových stránek, kde si leták můžete stáhnout ve formátu pdf a nadále vytisknout či si ho můžete prohlédnout v pohodlí internetových stránek. Jak se dostat k letákům Tesco, je snadné a možnost si vyberte dle svého přání.

Jen plošina 4×4 Vám pomůže v každé situaci

Naše plošina 4×4 Vás zaujme na první pohled z několika důvodů. Základem je, že byla vyrobena u Italské firmy, která má dlouholetou tradici v tomto oboru. Vůz, který plošinu táhne, jsme následně nechali u rakouských mechaniků předělat na pohon 4×4, což zaručuje vyšší stabilitu. Dá se tedy říct, že se jedná o all-road plošinu.

 

22 metrů

 

Pracovní plošiny, které usnadní práci ve výškách

Je u Vás doma nepříjemná, ale nutná práce, kterou za Vás nikdo neudělá? Nemáte rádi výšky, a pokud ano, tak jen ty, kde se cítíte bezpečně a dostatečně zajištěně? Není nic lepšího, než si objednat naši společnost domů. My využíváme moderní plošinu a zajisté nebudete litovat. Práce plošin od MP22 Vám zaručí pohodlnou a bezstarostnou práci například na Vaší zahradě. Postaráme se o jakoukoli práci, která je potřeba udělat ve výškách, jelikož se všude snadno a rychle dostaneme.

Naše společnost využívá plošiny s dosahem až 24 metrů, což zaručeně při práci ve výškách dosah téměř kamkoli. Pokud se bude hodit jiná výška (21 či 22 metrů), samozřejmě ji zaručíme, abyste neplatili nic navíc. Podívejte se sami na internetové stránky a uvidíte, při jaké práci pomáháme. Údržba zeleně plošinou, reklamní práce plošinou i třeba zajistíme osvětlení při natáčení videoklipu apod.

Jedinečné spojení plošiny a Nissan Cabstar

Čeká Vás náročná práce ve výškách? Máte rádi bezpečnost a jistotu při práci? Chcete se i ve výšce nad 20 metrů cítit, jako že se pohybujete po pevné zemi? Máte rádi pevnou půdu pod nohama? Není nic snazšího, než se obrátit na pronájem plošin od MP 22. Zajisté budete spokojeni. Navíc nyní nabízíme geniální spojení vozidla Nissan Cabstar a plošiny 24 metrů. Toto vozidlo Vám umožní dostat se kamkoli bez větších komplikací.

Váha vozidla je pouhých 3,5 tuny, vozidlo je úzké, a pokud by přesto vozidlo nemohlo až k místu vaší práce, můžete využít toho, že plošina může ve výšce např. 12 metrů odbočit a pohybovat se horizontálně. Využijte tedy našeho vozidla, které se dostane všude, zvýší bezpečnost vaší práce a navíc jeho pronájem je cenově výhodný. Podívejte se sami na náš ceník plošin a spočítejte si s online kalkulačkou, na kolik Vás půjčení vyjde. Budete spokojeni.

Jednoduchost pronájmu plošin

Pracovat ve výšce není snadné a mnohdy hledáme způsob jak udělat co nejvíce práce, s co největší bezpečností a v pohodlí. To vše zajistí vysokozdvižná plošina.

Pronájem plošin je jednoduchý a jsou firmy, které plošiny k pronájmu mají, zapůjčí je a i vše vysvětlí. Například vysokozdvižná plošina s dosahem 21 metrů a vysokozdvižná plošina s dosahem 24 metrů jsou zástupci těch nejpoužívanějších. Plošinu je možné využít třeba místo lešení nebo žebříků. Práce je ale na plošině mnohem bezpečnější. Její košík s nosností 200kg a možností otáčení je dokonalým zázemím pro práci. Poskytuje i dostatek místa, takže vzít si sebou do výšek nářadí, nebo materiál není žádný problém. Plošiny se stávají velmi oblíbenými.

Hit doby- elektronická cigareta

Již nemusíte slevovat ze svých návyků, vzdávat se rituálů. Jestliže si dál chcete užívat raní cigaretu, pak bychom Vám rádi představili elektronickou cigaretu. Tato verze je levnější a zdravější. E-cigarety nezapáchají a neškodí Vašemu okolí. Elektronická cigareta také dokáže vytvořit velké množství dýmu a příjemné chuti. Miliony kuřáku tento fakt potvrzují, hovoří o tom, že elektronická cigareta dokáže plně nahradit tu klasickou. Kuřák inhaluje pouze čistý nikotin a vyvaruje se tak škodlivým látkám. Veškerý sortiment, který je spojen s e-kuřáctvím, naleznete na našem e-shopu. Stejně tak jako zajímavé příchutě značek Liquid Liqua a Liquid Dekang. Obě značky přinášejí různé dávkování a Liquid Liqua je nyní s dopravou zdarma.