REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

ÚDRŽBA A ČIŠTĚNÍ PVC PODLAH

PVC lze jednoduše vysávat či vytírat. K vytírání rozhodně nedoporučujeme používat domácí  prostředky určené k mytí nádobí. Tyto odmašťovače mohou poničit ochrannou PUR (polyuretanovou) vrstvu a podlaha se vám může začít rychleji špinit, což znamená častější vytírání. Na PVC by se mohly časem vyskytnout i barevné skvrny, které nelze odstranit. U podlahovin bez PUR to platí dvojnásob.

 

Všechny aktuální kolekce bytového PVC mají z výroby nanesenou ochrannou vrstvu z polyuretanu (PUR). Ta výrazně usnadňuje a zlevňuje údržbu a čištění. Každé PVC má totiž mikroprasklinky, do kterých se snadno zanáší špína. PUR je velmi odolná kompaktní chemická látka, která se zalije do těchto pórů, a PVC nepřijímá špínu tak snadno, jako např. vosky.

 

Je třeba si uvědomit, že špína se postupně zanese do každého povrchu, otázkou je, jak dlouho to bude trvat. Stejně jako u všech ostatních podlahovin lze PVC mimo mytí navíc dodatečně ochránit další vrstvou. Špína se pak během používání zažírá do této ochranné polymerové vrstvy a neprostupuje do samotného materiálu. Tyto ochranné nátěry se nanášejí obyčejným vytíráním, a to buď hned na novou podlahu (ideální varianta) nebo po dokonalém umytí nečistot či starých vrstev.

 

Prostředky pro běžné denní vytírání i pro dlouhodobé ošetření podlah nabízí firma J&H úklid.

 

V rámci pravidelného úklidu provádíme pravidelnou denní údržbu PVC, CV, linolea, marmolea, vinylových a elastických podlah, která je důležitá pro dlouhou životnost každé elastické podlahy. Nabízíme jednorázový úklid a čištění, které zahrnuje odstranění zaschlých barev a hloubkové čištění podlah po rekonstrukcích a stavbách, kdy jsou podlahy vystaveny vysoké zátěži a prachu.

 

A co na to J&H Úklid?

Pokud se rozhodnete využít služby naší úklidové firmy, jsme tu pro Vás k dispozici 24 hodin denně / 7 dní v týdnu / 365 dní v roce. Provádíme kompletní úklidové služby – strojové čištění všech druhů podlah, čištění kožených sedaček, mytí oken, čištění koberců, ale spoustu dalších úklidových služeb v lokalitách Praha, Brno, Vyškov, Slavkov, Prostějov, Olomouc, Zlín a další města ČR.

nebankovní půjčky

půjčky na exekuce

web levně

hotovostni půjčky

GiGaINZERT.cz

Bazar SnadnoRychle

GiGaINZERT.sk

Zdarma bazar

Weblevně

Inzerce na Půjčky

Půjčky SnadnoRychle

SnadnoRychle – rozcestník

RychleSnadno – rozcestník

Půjčky bez registru

oddluženi fyzické osoby

Spoříci účet

Odškodnění dopravní nehody

Kreditní karty

Družstevní byt

Výkup nemovitosti

Reality inzerce

Práce inzerce

GigaBazar.pl

investiční zlato

nebankovní půjčky

kulturistika,fitness

bazar.inzerce

bazar.inzerce

erotická inzerce

bazar.inzerce

dárky pro může,ženy

fitness classic

bazar.inzerce

bazar-slovensko, inzercia

bazar-německo inzerce

zvířata, fauna

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat