REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Nízkoenergetické domy jsou levnou a moderní variantou bydlení

Bydlení ve vlastním domě je snem kdekoho z nás. Pokud máte představu o stavbě domu na klíč nebo jeho koupi i vy, pomůžeme vám s její realizací. Můžeme totiž hrdě prohlásit, že naši práci ocenila již celá spousta spokojených zájemců o to nejkvalitnější bydlení. Specializací naší společnosti jsou nízkoenergetické domy a domy na klíč. Pro naši firmu – Domky CZ je stavba domu hlavně výstavbou šťastného domova.

Stavíme domy s nízkou energetickou spotřebou

Při samotné stavbě lze využít výhody zděných staveb a dřevostaveb. Užívány jsou technologie z cihelného a pórobetonového zdiva či z betonových skořepinových tvárnic. Samotná stavba domu pak v sobě pojí nízkou energetickou náročnost se stabilitou a pevností. Pokud si přejete stavět domek svépomocí, vyberte si z našich nabízených typologií a my vám pomůžeme s odborným založením stavby, základové desky, zdiva, zastřešení a poskytne vám také stavební dozor.

Výstavba domů na klíč

Z naší nabídky si vyberete domek podle svých požadavků a potom sledujte, jak rychle stavba probíhá. Vystavěné domy na klíč předáváme majitelům po smluvně podložených dohodách o ceně a termínu. Nabídka zahrnuje tisícovku různých typologií nízkoenergetických domků, kde si je možné vytvořit vlastní plán dispozičního řešení interiéru. Respektujeme všechny vaše požadavky.

Nízkoenergetické domky – záruka bezpečné budoucnosti

Populární jsou nízkoenergetické domy především díky svým nízkým nákladům na samotnou stavbu, její budoucí provoz a díky poměrně krátké časové lhůtě, která je pro výstavbu nutná. Největší výhodou těchto domků je energetická nenáročnost, kterou poznáte už při prvním vyúčtování za energie. Naše nízkoenergetické domy stavíme v celé řadě různých variant, které jsou v souladu s okolím domečku.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat