REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Postele na míru představují vhodné řešení pro netypické prostory

Ložnice jsou nejčastěji využívány jako místa pro relaxaci, oddech a také jako hnízdečko lásky. Pomůžeme vám takovou místnost zařídit! Ať už si budete přát postele na míru, postele z masivu, elegantní ložnicový nábytek, vždy budeme při jejich zhotovování myslet hlavně na vaše pohodlí, spánek i zdraví.

Pořiďte si postel na míru

Ložnice a postele na míru vám sestavíme a vyrobíme přesně podle vašeho zadání a nejnáročnějších požadavků. Ložnice na míru v sobě zahrnují postele, nábytek, dveře a rovněž čalounění. Pro výrobu je využíváno především dřevo a dýha, kterou lze uspořádat do jedinečných obrazců, nebo do vlisovaných listů. Náš sortiment zahrnuje rovněž nejrůznější dekorace na míru, které jsme schopni i podsvítit. Vaše ložnice tak bude rázem vypadat úplně jinak a lépe.

Čalouněné postele, aneb Vše pro váš zdravý spánek

Jestliže chcete i vy mít ve své ložnici královskou postel, svěřte se do našich rukou. V nabídce najdete také čalouněné postele a sedací soupravy. Čalounění je pěkně zasazeno do kostry z bukového dřeva s korpusem vyrobeného dle požadavku klienta. Propracovanost čalouněného nábytku potrhují především soupravy Mondo, Elano, Afrodité, Dafné a celá řada dalších. Dokonalé zpracování a trendy design dělají z čalouněné postele doslova nábytkářský skvost.

Zdravý spánek zajistí postele z masivu

Každý, kdo si koupí postel, čeká, že bude mít vlastnosti, jako pohodlnost, elegantní zpracování a samozřejmě co nejdelší trvanlivost. Ideálním řešením jsou tak postele z masivu. Postele z masivu jsou nejčastěji z bukového dřeva, jež se může chlubit výrazně dlouhou životností. Právě postele z masivu mají robustní konstrukci a obvyklé rovné linie. Rám je podtrhován profilovou střednicí bez středové nohy, která tudíž není potřeba.

Comments are closed.