REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Účinné čistící prostředky ve výhodném balení!

ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY

Čistící prostředky

Čistota je základem a také vizitkou každé společnosti, kde se pohybují lidé z okolí a veřejnosti, ale také každé domácnosti. Abyste odstranili všechny nežádoucí skvrny nebo prach na jakémkoli místě ve firmě nebo přímo u Vás doma, je potřeba mít k dispozici kvalitní ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY, které se při úklidu stanou Vaším pomocníkem. Máte doma podlahu a chystáte se na její úklid? My Vám nabízíme čističe podlah, které si s Vaší podlahou snadno poradí. Podlaha bude skvěle vyčištěná a hlavně zůstane lesklá a ošetřená po dlouhou dobu. Mezi další potřebné čistící prostředky patří prostředky do koupelny a WC. Koupelna je místem, kde je hygiena a čistota nejdůležitější. Zvláště na veřejných toaletách, kde denně projde i několik lidí. Zvláště ženy si potrpí na čisté prostředí v domácnosti. Pokud patříte mezi ženy, které pečlivě dodržují pořádek jistě víte, že k úklidu patří také mytí oken. Mezi ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY jsme proto zařadili také mycí prostředky na čištění a leštění oken.

Čistící prostředky z naší nabídky jsou vhodné jak pro úklid dílny nebo provozu, tak i domácnosti. Pro každého člověka z nás je základem čistoty a hygieny čistota rukou. Na rukou se drží nejvíce nečistot a bakterií. Za celý den se dotkneme spousty věcí a předmětů, které na první pohled nejsou špinavé, ale přesto na sobě nějaké bakterie mají. Ty se přenesou na naše ruce a my je dále můžeme přenést třeba na jídlo. Zvláště pokud máte namáhavou práci v průmyslu, přicházíte k nečistotám a špinavým rukoum často. V nabídce máme čistící prostředky pro dilny, provoz i domácnost. Ty Vám pomohou se skvrn a nečistot zbavit jednoduše a bez námahy. Nečistoty na rukou snadno odstraníte i mycí pastou na ruce.

V sortimentu nabízíme také speciální ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY. V tomto případě se jedná o čištění strojů v automobilovém průmyslu, strojírenství, potravinářství, kde je zapotřebí odstranit různé druhy nečistot od oleje a dalších mastných znečištění. Když už čistící prostředky nestačí je tu čistič strojů, který je vhodný zvláště pro čištění motorových vozidel.

Comments are closed.