REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Laciné koupelny, obklady nebo třeba koupelnový nábytek můžete pořídit na Kbkoupelny.cz

Sortiment zahrnující baterie, dlažbu, obklady, osvětlení, umyvadla, toalety, vany, zrcadla, koupelnový nábytek, či kupříkladu sprchové kouty vč. příslušenství, otopná tělesa, barvy, tmely, ventilátory, instalační materiál, LED osvětlení a další koupelnové doplňky vybírejte na internetu prostřednictvím e-shopu Kbkoupelny.cz. Nejenom levné koupelny jsou díky kompletnímu sortimentu dostupné skutečně každému. Veškeré zboží je dodáváno s až 20procentní slevou, další slevové akce mají k dispozici podnikatelé a velkoodběratelé. Podporujeme také české výrobce zařizovacích předmětů.

Zařizování a výbava koupelny nikdy nebyla jednodušší a hospodárnější. Při výběru doplňků do koupelny, koupelnového nábytku a sanity doporučujeme produkty, které jsou dostupné na skladě, od 8 do 48 hodin s tím, že za balené a dopravu zaplatíte jenom 160 korun. Platba za zásilku pak představuje dobírku při samotném převzetí. Veškerý sortiment je poskytován se zárukou v rozsahu obecně platných předpisů tak, jak stojí na faktuře nebo v záručním listě. Závady jsou pak odstraňováy zdarma.

Nabídka zahrnující obklady a dlažby je velice široká. Koupit si můžete obyčejné koupelnové obklady a dlažbu za nízké ceny i moderní mozaiky v ceně okolo 3 tisíc korun. K dostání tak máte spoustu keramických obkladů, z nichž si vybere skutečně každý. Náš koupelnový nábytek je zastoupen nápaditými výrobky, které jsou ideální do jakékoliv koupelny. Pořídit si můžete trendy barevné i retro dřevěné skříňky, díky kterým bude mít vaše koupelna šmrnc. Umyvadlové skříňky se zásuvkami i dveřními křídly jsou vhodné pod keramická umyvadla. Koupelnový prostor šetrně vyřeší například desky pod umyvadlo. Nabízený koupelnový nábytek, či obklady je možné vhodně sladit se sanitou, jichž máme rovněž skladem stovky.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat