REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Čištění podlah v našich domácnostech

V našich domácnostech ať chceme, nebo nechceme musíme určitý čas věnovat úklidu a čištění podlah.Ať máme na podlaze linoleum, dlažbu, plovoucí podlahu anebo koberec, musíme tomu věnovat určitý čas.Ať už děláte generální úklid jednou za měsíc, nebo uklízíte každý den.Ať  už musíme podlahu stírat anebo vysávat, patří to k nejneoblíbenějším pracím hned po umývání  nádobí.

Ať už to při úklidu bereme od shora dolů, anebo nahoru, tak se vždy k podlaze  dostaneme.Musíte však vědět, že každý tip podlahy potřebuje jinou péči. Je důležité jestli budete uklízet linoleum, parkety, dlažbu,plovoucí podlahu, nebo koberec.Musíte vědět, co která podlaha vyžaduje a dát si na to pozor.

Dlažba a linoleum jsou nejméně náročné na údržbu.Při jejich úklidu stačí odstranění hrubých nečistot ,zamést a následně setřít mopem, vodou a klasickými čisticími prostředky.Dlažba je opravdu nenáročná, ale linoleum přesto menší pozornost potřebuje. Musíte si také uvědomit, že je linoleum náchylné k poškození ostrými předměty,  nepoužívejte proto agresivní čistící pomůcky, jako jsou drátěnky a podobně.Linoleum je také potřeba jednou za čas přeleštit nějakým prostředkem na jeho ochranu a lesk.Třeba přípravek Sidolux, který prodává naše firma J&H Úklid ve své prodejně ve Vyškově a také ho prodává ve svém eshopu.

Parkety a plovoucí podlaha:

Dřevěná a laminátová podlaha jsou na údržbu nejnáročnější ze všech podlah.I když každá z nich vyžaduje trochu jinou péči.Musíme dbát hlavně nato, aby se nepoškrábala podlaha o nějaké ostré předměty a nebo o drobné kamínky.Pravidelně podlahy zametejte nebo vysávejte.Rozhodně častěji než lino.Na stírání vodou vyberte mop, který se dá co nejvíc vyždímat, protože podlaha je náchylná na vlhkost.Jednou za rok se ovšem nevyhnete nákladnější údržbě.Pokud si sami nebudete vědět rady, naše úklidová firma J&H Úklid, která má dlouholeté zkušenosti Vám ráda pomůže.

Koberce:

Koberce jsou oblíbená krytina na Vaši podlahu.Ale nelze je stírat, tak se musí častěji vysávat, protože se v jejich vláknech drží prach.Aby Vám koberec vydržel dlouho, tak je zapotřebí jednou za rok ho  nechat vyčistit.Na jeho vyčištění si můžete pozvat firmu, která se tím zabývá.

A co na to J&H Úklid?

Pokud se rozhodnete využít služby naší úklidové firmy, jsme tu pro Vás k dispozici 24 hodin denně / 7 dní v týdnu / 365 dní v roce. Provádíme kompletní úklidové služby – strojové čištění všech druhů podlah, čištění kožených sedaček, mytí oken, čištění koberců, ale spoustu dalších úklidových služeb v lokalitách Praha, Brno, Vyškov, Slavkov, Prostějov, Olomouc, Zlín a další města ČR.

nebankovní půjčky

půjčky na exekuce

web levně

hotovostni půjčky

GiGaINZERT.cz

Bazar SnadnoRychle

GiGaINZERT.sk

Zdarma bazar

Weblevně

Inzerce na Půjčky

Půjčky SnadnoRychle

SnadnoRychle – rozcestník

RychleSnadno – rozcestník

Půjčky bez registru

oddluženi fyzické osoby

Spoříci účet

Odškodnění dopravní nehody

Kreditní karty

Družstevní byt

Výkup nemovitosti

Reality inzerce

Práce inzerce

GigaBazar.pl

investiční zlato

nebankovní půjčky

kulturistika,fitness

bazar.inzerce

bazar.inzerce

erotická inzerce

bazar.inzerce

dárky pro může,ženy

fitness classic

bazar.inzerce

bazar-slovensko, inzercia

bazar-německo inzerce

zvířata, fauna

Comments are closed.