REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Podle čeho si vybírat vodovodní nebo dřezovou baterii?

Volba vodovodní nebo dřezové baterie může být pro naprostého laika docela velkým oříškem. Proto se Vám snažíme pomoci se vyznat v široké nabídce na trhu a vybrat si takovou baterii, která bude pro vás nejvhodnější. Pokud se podíváte na eshop www.drezova-baterie.cz, uvidíte, že je skutečně z čeho vybírat. Internetový obchod nabízí spoustu druhů baterií. Můžete je pořídit opravdu levně. Ostatně srovnání ceny Vám zajistí heureka.  

 

Čeští výrobci strčí konkurenci do kapsy

 

V první řadě si určitě všimnete široké palety výrobců baterií, kterých je samozřejmě celá řada a nechybí mezi nimi ani české firmy. Výčet výrobců je opravdu dlouhý, najdeme zde Fiore, Hopa. Vado, Tres, Franke, ale i Jika, Ideal Standard, Novaservis, Slezák-Rav, STENO, UBC nebo Ravak. Čeští výrobci přitom nabízejí naprosto srovnatelnou kvalitu jako jejich zahraniční konkurence a mnohdy ji i předčí.

 

Rozhodujte se podle různých kritérií

 

Ve vašem rozhodování, jakou baterii vybrat, pochopitelně bude hrát roli účel, na který baterii potřebujete. Tedy musíte rozlišovat kuchyňské dřezové baterie a koupelnové baterie, které navíc mohou být vanové, sprchové, bidetové. Dále je ve hře způsob montáže, tedy stojánková a nástěnná baterie. Záleží na tom, jak máte vyvedené potrubí. Stojánková se montuje přímo na dřez či umyvadlo, nástěnná na stěnu. Může být montována i pod omítku. Samozřejmě existuje také kohoutková a páková baterie. Kohoutková se hodí spíše do retro interiérů, které jsou rustikální. Páková je ideální do moderních bytů a také je výrazně úspornější. Nejvíce ale můžete ušetřit v případě, že vám padne do oka termostatická baterie. V neposlední řadě vás zaujme i design. Můžete volit například matný, elegantně působí chrom a nerez, luxusně bronz, ale v nabídce uvidíte třeba i bílou granitovou. Najde se řešení vhodné pro každý interiér.

 

Comments are closed.