REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Co je lepší? Boxy nebo přepravky?

Není nutné, abyste zrovna podnikali a přitom znali pojem euro přepravky. Jedná se o praktické přepravky, které nejsou jen ideálním a praktickým řešením pro průmysl. Rozhodně je oceníte také při přepravě většího nákupu, při stěhování a podobně. Prostě a jednoduše velice snadno si najdou své místo i v praktickém osobním životě každého z nás. Jejich praktické využití bude nejen při převážení věcí, ale také při větších nákupech. Brzy také zjistíte, jak výhodné je mít v autě jednu euro přepravku pro strýčka příhodu.

Je z čeho vybírat!

O tom, že si rozhodně vybere každý zákazník, ať už má potřeby jakékoliv, se rozhodně přesvědčíte na speciálním internetovém obchodě společnosti TBA Plastové obaly s.r.o., na adrese tbaplast.cz.    A co že zde můžete vlastně najít? Například euro přepravky v nejrůznějších velikostech (40×30 cm, 60×40 cm, 80×60 cm). Kromě toho, že jsou perfektně stohovatelné, tak i jsou i optimalizované pro automatizovanou logistiku, jsou vyrobeny z PP kopolymeru a navíc si je můžete nechat i potisknout.

Vybavení obchodů

Pořídit zde můžete pro svůj obchod také plastové košíky, které jsou lehce čistitelné a s atestem na potraviny. Dále také například přepravky na ovoce a zeleninu, ukládací plastové přepravky nebo zkosené bedny, které mají několik praktických barevných variant. Velkou oblibu mají také pevné a děrované bigboxy. Mimo to ještě například nepostradatelné příslušenství jako paletová víka, víka na bigboxy a podobně.

Že budete s výrobky od společnosti TBA Plastové obaly s.r.o. maximálně spokojení rozhodně potvrzuje také dlouhý seznam spokojeným klientů, ke kterým patří například společnosti Billa, Kaufland, Národní knihovna České republiky, Makro, KFC  a mnohé další. Více informací nejenom o této společnosti, ale také o jednotlivých produktech se můžete dozvědět na již zmíněné adrese pbaplast.cz

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat