REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Pohodlný spánek v postýlkách Scarlett

postýlky Scarlett

Postýlky Scarlett

Narodí se Vám brzy do rodiny miminko a ještě nemáte vybranou dětskou postýlku, protože se Vám líbí snad všechny? Po narození dítě převážně spí, a tak je dětská postýlka nezbytnou součástí vybavení. Důležité hlavně je, si postýlku správně vybrat. Musíte si být jisti, že je to ta správná postýlka, ve které bude Vaše děťátko po dobu spánku v naprostém bezpečí. Podívejte se do nabídky postýlek Scarlett, kde si jistě vyberete tu, která se bude hodit i do chystaného dětského pokojíčku. U nás naleznete postýlky, které jsou provedeny z barevného a hlavně kvalitního dřeva. U POSTÝLEK SCARLETT se skutečně nemusíte bát o jejich bezpečí, protože prošly přísnými normami dané Evropskou komisí a vyhláškou vydanou Ministerstvem zdravotnictví. Zároveň jistě uvítáte i jejich příznivé ceny.

POSTÝLKY SCARLETT myslí i na to, že dítě roste velmi rychle. Díky tomu mají k dispozici posuvný rošt, který se právě snižuje s růstem dítěte. Také Vás potěší to, že jsou vybaveny 4bodovým stahovacím mechanizmem, což znamená, že se dá stáhnout bok, abyste lépe mohli ke svému děťátku a nemuseli se hodně ohýbat. Při výrobě se skutečně myslelo na všechno, jak na pohodlí miminek tak i rodičů. Vyberte si tedy tu, která se bude hodit do Vašeho zvoleného interiéru dětského pokojíčku a udělejte radost sobě a svému děťátku. Zároveň je známo, že když děťátko povyroste, tak si v postýlce po probuzení rádo hraje a případně přivolává pozornost tím, že s celou postýlkou lomcuje. Vzhledem k tomu, že jsou vyrobeny z kvalitního dřeva, nemusíte se bát, že se s nimi složí nebo se nějak rozbije.

Součástí nabídky jsou také cestovní postýlky. Je má snad každý rodič rád, protože se dají snadno přenést na jiné místo, či si je můžete vzít s sebou i na výlet. Na dovolené se tak nemusíte obávat, že dítě bude spát na klasické posteli, ze které by v noci mohlo spadnout. Takhle cestovní postýlku rozložíte a uložíte své dítě do ní. Pak Vás čeká klidná noc bez jakýkoliv obav. V dané sekci také naleznete další příslušenství k POSTÝLKÁM SCARLETT, jako jsou například držáky na nebesa, moskytiéry, mantinely a mnoho dalšího. Pokud zvolíte k postýlkám nebesa, tak se Vaše děťátko bude cítit jako malá princezna nebo malé princátko. Dopřejte jim jen ten nejlepší spánek v kvalitních postýlkách.

Comments are closed.