REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Náušnice, náhrdelníky a řetízky s přívěskem – neomezujte se

Pokud máte rádi náhrdelníky a řetízky s přívěskem, nakupujte kvalitní bižuterii a vůbec se nebudete muset omezovat množstvím. Budete si moci dopřát pro každou příležitost jiný šperk. Vždyť to, co se hodí třeba k bílé košili, nemusí se hodit k červenému topu nebo vlněnému svetru. Zároveň platí, že šperky se musí umět nejen správně kombinovat, ale i nosit. Je dobré vědět, kdy se například luxusní náhrdelník, hodí a kdy ne.

Buďte sebejisté, odvážné a odhodlané

Pokud se neobáváte vyrazit do ulic s výrazně červenými rty, pak určitě nebudete mít problém nasadit do svých uší výrazné náušnice. Pokud dosud spíše dáváte přednost kvalitním malým náušnicím, možná to chceš pouze více sebejistoty, odvahy a odhodlání. Jakmile si například vyčešete vlasy do drdolu, dlouhé náušnice vás přímo rozzáří a také vám opticky prodlouží obličej. A nezapomeňte vhodně kombinovat – ať už budete navlékat prsten nebo náramek. Rozpuštěným vlasům zase budou slušet náušnice kruhy a kapky.

Hitem posledních let se stávají náhrdelníky v drobnějším provedení a také náhrdelníky pro dva. Zvláště náhrdelníky pro dva se staly častým symbolem zamilovanosti nejen u světových celebrit a modelek. I vy byste je měli společně s partnerem nosit a dávat tak na odiv svoji lásku, štěstí, věrnost nebo přátelství.

Vrstvěte nejen oblečení, ale i bižuterii – budete in

Pokud se rozhodnete nakupovat drobnou bižuterii, například prsteny, určitě se neobávejte je vrstvit. Toto vrstvení je u bižuterie obzvlášť pěkné. A přestože prsteny, náušnice i stylové řetízky z bižuterie mají nižší trvanlivost než šperky ze stříbra nebo ze zlata, rozhodně se vyplatí. Těch pár korun, které za ně vydáte vy nebo ti, kteří vás jimi zásobují, určitě nestojí ani za řeč. Přitom svůj účel splní naprosto dokonale.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat