REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Kosmetika La Roche Posay pro citlivou pleť!

KOSMETIKA LA ROCHE POSAY

Kosmetika La Roche Posay

Kosmetika La Roche Posay úzce spolupracuje s předními světovými dermatology už více než 30 let. Cílem této spolupráce je nalézt takovou péči o pleť a také přípravky na líčení, které splňují i ty nejvyšší nároky na kvalitu a také provedení. Již od svého vzniku spolupracuje KOSMETIKA LA ROCHE POSAY s více jak 25 000 dermatology a neustále vytváří nové dermatologické přípravky formulované s termální vodou z La Roche Posay, která se filtruje přes silné křídové skály zásobované selenem a zároveň hlubinnou vodou, která protéká hlubokým pískem cenomanského původu již více jak 1700 let. Tato unikátní termální voda je součástí každého přípravku La Roche Posay, protože svou účinností a antialergickými a léčebnými vlastnostmi odlišuje tuto značku od ostatních a dodává ji důvěryhodnost.

Pozitivní účinky termální vody

Termální voda La Roche Posay vzniká díky unikátnímu složení minerálů a stopových prvků. Nejen zvláčňuje Vaši pleť, ale navíc je antioxidační. Přísná formule umožňuje minimalizaci rizika intolerance. KOSMETIKA LA ROCHE POSAY je vhodná pro dospělé i děti. Přinese Vám úlevu pokud Vás trápí citlivá a podrážděná pokožka. Mikrokapičky termální vody ihned proniknou do pokožky a dostaví se příjemný pocit zklidnění. Vodu jemně nastříkejte na pokožku a nechte vstřebat. Pak stačí jen otřít přebytečné kapky.

S kosmetikou La Roche bude spokojená jistě každá žena, co trpí citlivou a podrážděnou pokožkou. Pokud se i Vy neustále trápíte s touto problematikou pleti, už na nic nečekejte. Objevte kouzlo a blahodárné účinky KOSMETIKY LA ROCHE POSAY a dopřejte si úžasný a příjemný pocit svěžesti. Citlivost se může projevovat různými způsoby. Dopřejte tedy své pokožce jen to nejlepší.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat