REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Kozačky s podpatkem nebo bez?

 Až si budete ve Stylomatu vybírat podzimní obuv nebo kozačky, nejdříve si rozmyslete, pro jaké příležitosti tuto obuv hodláte nosit. Možná si libujete ve vysokých podpatcích, avšak více než sedmicentimetrový podpatek pro běžné nošení vhodný opravdu není. Tvrdí to i renomovaní ortopedové a podiatři, kteří dobře vědí, co takové každodenní a dlouhodobé běhání nebo stání na vysokých podpatcích dokáže udělat s nožní klenbou.

Občasné použití lodiček či dírkovaných kozaček na vysokých podpatcích vám však rozhodně neublíží. Ono ani druhá varianta, tedy baleríny, které jsou prakticky úplně rovné, bez sebemenšího podpatku, také nejsou doporučovány pro každodenní pravidelné nošení.

Jako ideální se jeví obuv s podpatkem od tří do sedmi centimetrů. Proto se kotníčkové kozačky nebo tenisky s touto optimální výškou podpatku vašimi každodenními společníky mohou stát bez obav.

Oblečení, které podtrhne vaši image

I když je obuv velmi důležitá, neméně důležité je kvalitní a přiměřené oblečení, které by navíc mělo mít šmrnc a vystihovat charakteristiku (image) člověka, který ho obléká. Platí to nejen pro džíny, svetry, svetrové a úpletové šaty, podzimní bundy a kabáty, ale prakticky pro veškerou jarní, letní zimní i podzimní módu. Od kalhot a běžných svršků se ještě přesuňme k šatům.

Vsaďte na soudnost a vlastní vkus

Mola módních přehlídek tvoří výkladní skříně uměleckých vizí návrhářů. Často se vůbec nepředpokládá, že by běžná žena zařadila některý z předváděných kousků do své garderoby. Předváděné módní trendy často vítězí nad soudností či dokonce vkusem. Proto zůstaňte i při výběru šatů na ples či šatů do tanečních při zemi. I když by vaše společenské šaty měly držet krok s posledními módními trendy, vždy je dobré řídit se pravidlem, které říká: “ Čeho je moc, toho je příliš.“ I proto se vyplatí společenské oblečení nakupovat u Stylomatu.

Comments are closed.