REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archiv

Elegantní sedací soupravy na míru musí padnout každému interiéru

Každý vlastník nemovitosti či bytu řeší palčivý problém, jakým mobiliářem si byt vhodně vybavit. Rozměrný pokoj normální sektorovou sedačku bezmála spolkne, v malém bytě se zase nikam neumístí žádná sedačka. Problém by mohly řešit sedací soupravy na míru. Jak si ale vybrat z bohaté nabídky, kdy vedle kvality hodnotíme design a cenu?

Nábytek Lupínková se zaměřuje na sektorový mobiliář, mobiliář a sedací soupravy na míru, stejně jako kožené sedací soupravy. Přední návrháři nábytku z Česka podtrhují rčení „zlaté české ruce“, což dávno neplatí v mnoha řemeslných odvětvích. Specialitou firmy jsou sedačky na míru a sedací soupravy na míru, jejichž výroba spočívá v kombinaci dřevěného masivu a látkového potahu i koženého čalounění. Mezi prodávaný nábytek spadají rozmanitá křesla, válendy, gauče, malé stolky a dekorativní předměty, které každé obydlí více zútulní.

Apartní sedací soupravy na míru se vytvářejí podle představ a možností klienta, s akcentem na pohodlí, vkusný design a cenu. Oblíbené jsou rohové sedací soupravy, jež ideálně zaplní rohový prostor a stanou se oblíbeným potkávacím místem v domácnosti, k přátelským posezením nebo jen relaxování u knihy nebo tv. Pokud máte doma děti, výtečně se hodí sedačky potažené textilií z nešpinivého materiálu. Pokud vaší domácnosti vládnou domácí mazlíčci, kožené sedací soupravy byste si neměli pořizovat. Luxusní kožené sedací soupravy více patří do přijímacích, reprezentačních a zasedacích prostor díky uhlazenosti, kvalitním materiálům, své trvanlivosti a jednoduché údržbě. Jedinečný nákup sedačky na míru, případně luxusní kožené soupravy závisí již jen na vás a vašich potřebách.

Comments are closed.

„Čas si vymysleli lidé, aby věděli, od kdy do kdy a co za to.“ Jan Werich