REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Tiskárna na plasty, holografické a jiné nevšení materiály

Potřebujete vytisknout reklamní materiály? Hledáte tiskárnu v Praze, která Vám dokáže vytvořit reklamní letáky, samolepky, velkoformátový tisk přesně dle Vašich požadavků a přání? Potom je tady pro vás naše tiskárna UV Star v Praze.

 

Tiskána UV Star v Praze nabízí Vaší firmě i široké veřejnosti služby v oblasti tisku. V naší tiskárně umíme tisknout na různé druhy speciálních papírů (barevné, metalické, holografické) a kartonů, ale také na nesavé materiály jako jsou plasty a metalické materiály.

Naše tiskárna v Praze disponuje stroji pro možnost tisku i ofsetového.

 

Díky naší UV LED digitální tiskárně nabízíme velkoformátový digitální tisk téměř fotografické kvality. Pomocí digitálního tisku je možné tisknout materiály již od jednoho kusu.

Pomocí ofsetové tiskárny dokážeme tisknout v tiskárně UV Star materiály s nejvyšší kvalitou tisku a s UV technologií je možné tisknout i na nestandardní materiály.

 

Tiskárna UV Star sídlící v Praze vlastní také svou 3D tiskárnu a 3D vakuovací stroj. Díky němu dokážeme vytisknout menší předměty do velikosti desítek centimetrů.

 

Pomocí lentikulárního tisku Vám dokážeme přidat k Vašim obrázkům efekt pohybu, 3D prostor nebo výměnu několika odlišných motivů.

 

Máte-li jakékoliv přání nebo nápad, navštivte naši tiskárnu UV Star v Praze a přijďte se přesvědčit o našich kvalitách osobně.

Comments are closed.