REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Vnitřní žaluzie stále hrají prim

Když projdete sídlištěm, zjistíte, že vnitřní žaluzie nechybí prakticky na žádném okně. Vnitřní stínění se však netýká pouze sídlišť a paneláků, horizontální žaluzie se na nás smějí prakticky odevšad. Patří mezi nejčastěji používaný typ stínící techniky, která se vyznačuje jednoduchou montáží a decentním designem. Systém vnitřního stínění je často kombinován s venkovním stíněním, například se slunolamy nebo markýzami.

Potřebujete vyřešit způsob zastínění? Montiva vám poradí!

Pokud je pro vás jakýkoliv systém stínění v současné době aktuální, neváhejte se obrátit na společnost montiva. Kromě již zmíněné vnitřní stínící techniky vám nabízí rovněž vertikální žaluzie, dřevěné žaluzie, látkové rolety, plisé a japonské posuvné stěny.

Pokud jde o venkovní stínění, kromě slunolamů a markýz jsou to venkovní žaluzie a předokenní rolety (podomítkové, do stavebních překladů a s přiznaným boxem).

Zahradní pergola vám umožní strávit venku mnohem více času

Mezi stínící techniku bychom mohli z jistého hlediska zařadit i zahradní pergoly. Pergola však nabízí i další přidanou hodnotu, a to prostor – jeho vymezení, oddělení, zkulturnění a rozšíření možností jeho využití. K dispozici jsou dnes rozmanitá řešení pergolových systémů, která dovolují prodloužit si pobyt venku v příjemné zastínění, v prostředí chráněném před větrem a deštěm i před nechtěnými zvídavými pohledy.

Zatočte s komáry a dalším obtěžujícím hmyzem natrvalo

Sítě proti hmyzu hrají svou důležitou roli jak v ochraně interiérů bytů a domů před dotěrným hmyzem, tak samozřejmě nacházejí své uplatnění i ve spoustě nebytových prostor. Dopřejte pohodlí celé rodině a zabezpečte dveřní a okenní prostory (zvláště v období letních měsíců) sítěmi proti hmyzu. Strach z vos a otravných komárů již nebude bránit tolik potřebnému větrání.

Comments are closed.