REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Nečekejte, až se léto zeptá, proč ještě nemáte venkovní žaluzie

Až se léto zeptá, co jste dělali v zimě, a vy odpovíte, že nic, bude se vám opět plnou parou vysmívat do oken. Neotálejte tedy a konečně se rozhodněte pro investici do stínění. Nadcházející čas vás brzy přesvědčí, že vaše investice byla rozumná. Říkáte, že o stínící technice již nějakou dobu uvažujete, ale nedokážete se rozhodnout, která pro vás bude ta nejlepší? Obraťte se na firmu Sun Care, která vám určitě vysvětlí, že řešení není nikdy pouze jedno. Že vzhledem k šíři sortimentu, který sama nabízí, je opravdu z čeho vybírat: můžete mít například látkové rolety, vnitřní žaluzie, vertikální žaluzie, plisé, venkovní rolety, venkovní žaluzie, markýzy či terasové clony. Tito profesionálové vám však zajisté poradí, že nejefektivnější a nejlepší je kombinace venkovního a vnitřního stínění. Konečné rozhodnutí pak samozřejmě bude na vás!

Pořiďte si nejlepší ochranu proti slunci

V každém případě platí, že venkovní žaluzie nebo kvalitní venkovní rolety jsou tou nejlepší ochranou proti slunci. Stejně tak to platí i u střešního stínění. Důvod, proč tomu tak je, je zřejmý. Tepelné záření, které by se jinak dostalo do interiéru, zůstane zachyceno vně budovy. Často tak obejdete nutnost pořizovat si ne vždy zdravou klimatizaci.

Štípance? Braňte se jim!

Pokud se vás léto na lenošení v zimním období ptát nebude, protože máte veškerou potřebnou stínící techniku dávno nainstalovanou, možná, že se vás budou ptát vaše děti, partner nebo partnerka, proč jsou zase tak doštípání od komárů a jiného ošklivého hmyzu, i když v inkriminovaném období raději větrají pouze pomocí ventilaček. A vy budete muset přiznat, že jste stejně jako loni na sítě proti hmyzu zapomněli. Napravte to! A při té příležitosti si hned pořiďte i sítě proti hlodavcům.

Comments are closed.