REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archiv

Prací prášky Persil Brilliance a Batole

Zkoušeli jste někdy odstranit skvrnu od rajské omáčky ze svátečního ubrusu nebo mastnou skvrnu od jídla ze své oblíbené košile? Pak jistě můžete potvrdit, že zbavit se takových skvrn je skutečně obtížné.

Proto odborníci ze společnosti Henkel vyvinuli vylepšenou recepturu pracího prostředku Persil Brilliance, která odstraní i ty nejodolnější skvrny dokonce již při teplotě 30°C. Vaše oblíbené oblečení tak bude brilantně čisté a po skvrnách nezůstane ani stopa.

Nový Persil Brilliance má vylepšenou recepturu Cold Active. Díky ní odstraňuje dokonce již při teplotě 30°C i ty nejodolnější skvrny, jako je např. mastnota či rajská omáčka. Nová receptura obsahuje optimální směs enzymů včetně polymeru pro odstranění skvrn, který i při nízkých teplotách dokáže zbavit prádlo špíny. Navíc praní při teplotě 30°C šetří energii i vaše peněženky. A pokud jde o odolné skvrny, má skutečně obdivuhodné účinky.A co je nejdůležitější? Můžete se spolehnout na to, že pokud vyperete prádlo v prostředku Persil Brilliance, bude zářivě čisté. Skvrny na vašich ubrusech a oblečení, tak už nebudou mít žádnou šanci. Díky pracímu prostředku Persil mají lidé v celé Evropě již desítky let dokonale čisté, hebké a svěží prádlo.Uvedené prací prášky doporučuje divize úklidové firmy J&H Úklid, která uvedené prací prášky používá k praní úklidových mopů.

Prací prášky BATOLE:

Práškový univerzální bioaktivní prací prostředek určený zejména pro dětské prádlo, splňující podmínky pro propůjčení ochranné známky „Ekologicky šetrný výrobek“.

prostředek se sníženou dermální dráždivostí vůči citlivé pokožce bioaktivní přísady zaručují vysokou prací účinnost a spolehlivé odstranění nečistot různé povahy( krev, pot, skvrny od nápojů, jídel, aj.)

je vhodný pro praní ve všech typech praček i pro ruční praní při teplotách od 30° do 90°C
– dermatologicky testováno kožní klinikou lékařské fakulty

bezfosfátový prací prostředek, jehož vlastnosti jsou dány především použitím jen biologicky snadnorozložitelných tenzidů a dalších vhodných komponentů.

Uvedené  sypké prací prášky prodává také divize  úklidové firmy J&H Úklid,  která provozuje prodejnu drogerie ve Vyškově a nově také provozuje e-shop se zaměřením na drogistické zboží.  Divize úklidové firmy J&H Úklid se specializuje na čištění koberců, strojové čištění kožených sedaček, úklid domácností a další úklidové služby.

Comments are closed.