REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Ke krbu potřebujete i krbové mřížky kulaté, stylové či standart

Ten, kdo prozatím s krbem nemá žádné zkušenosti, se možná mylně domnívá, že krb, to je vlastně výkonná krbová vložka (hoření paliva) a krbová obestavba (akumulace tepla a estetická stránka krbu). Neméně důležitá je však celá řada doplňků. Teprve jejich přítomnost umožní dokonalé a příjemné užívání krbu. Jelikož se svým krbem chcete interiér především vyhřívat, je důležité přivádět do místnosti z krbu či kamen horký vzduch. K tomu slouží ventilační otvory, které však nepůsobí nijak zvlášť esteticky. Pokud je však zakryjete krbovými mřížkami, dosáhnete maximální estetičnosti aniž byste snížili účinnost vytápění. Můžete si vybrat mezi krbovými mřížkami kulatými, krbovými mřížkami stylovými nebo vsadit na krbové mřížky standart.

Bez kouřovodů by to nešlo

Kromě krbové vložky, krbové obestavby a krbových mřížek, které tvoří základ krbů, musíte pamatovat také na to, že vedle tepla produkují jak krby, tak i krbová kamna a sporáky na spalování tuhých paliv také přebytečné spaliny, které je nutno odvést do komína. A právě k tomu slouží profesionální kouřovody, které se skládají z potrubí různého tvaru. Jednotlivé kusy jsou vyrobeny tak, aby se daly vzájemně propojit a vy jste tak získali potrubí na míru přesně podle potřeb vašeho konkrétního krbu, sporáku nebo třeba peletových kamen.

Spaliny spolehlivě do komína

Aby byl odvod spalin z vašeho krbu či krbových kamene naprosto dokonalý, nabízí vám firma LEVNÉ KRBY kouřovody vyrobené technikou plazmového svařování ze silnostěnného ocelového plechu. Povrch plechu je navíc opatřen speciální povrchovou úpravou pomocí žáruvzdorného laku. K dispozici je navíc velké množství různých redukcí, spojek a redukčních přechodů, takže budete mít stoprocentní jistotu, že veškeré spaliny budou odvedeny rovnou do komína. Pro odvod spalin z vašeho krbu či krbových kamen můžete volit kouřovody 2MM či kouřovody 1,5MM.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat