REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Torrenty – stahujte zdarma a pohodlně!

Soubory, které obsahují informace o datech, jež se budou stahovat, se nazývají torrenty. Že nevíte o čem je řeč? Potom by vás info o torrentech mělo zajímat. Internet je totiž jeden obrovský svět, který nabízí spoustu informací, které si toužíme stáhnout. Proto jsou zde torrenty a informace o torrentech, aby i stahování filmů, hudby a her bylo snadné. Zvládnete to naprosto všichni – stačí pouze pár minut. Stahování přes torrenty maximálně pohodlné a rychlé. Potřebujete k tomu pouze klienta na stahování (malý prográmek, který se postará o stahování souborů) a soubor s příponou .torrent, který je nosičem veškerých potřebných informací na stahování. Díky němu torrent klient bude pracovat. A kde že soubory torrent najdete? Na různých trackerech – například na TrezzoR.

Jak stahovat torrenty obecně

Že už jste celí nedočkaví a chtěli byste si svůj vytoužený film stáhnout v průběhu několika málo sekund? Pojďme se tedy společně podívat na to, jak stahovat torrenty. Prakticky všechny české stránky umožňující stahování torrentů vás nejdříve vyzvou k registraci. Je to velmi snadné. Zkrátka když budete chtít stahovat z českých torrent stránek, vyhledáte políčko pro registraci a vyplníte požadované údaje. Jakmile kliknete na registrovat, získáte emailem potvrzovací zprávu s odkazem pro aktivaci vašeho účtu a můžete začít se stahováním.

Jak stahovat torrenty konkrétně

Stahování torrent můžete provést například takto:

  • stáhnete si klienta na stahování (uTorrent),
  • zaregistrujete se na torrent trackery (Trezzor).

Výše uvedené torrenty informace by vám měli pomoci ušetřit čas při stahování nejrůznějších souborů, ať už se jedná o filmy, populární či vážnou hudbu nebo hry nejrůznějších žánrů. To je ale jednoduché, viďte? Tak proč to nezkusit! Od nynějška se budete moci ve škole či v práci pochlubit znalostmi o novém filmu i vy.

Comments are closed.