REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archiv

Narovnání vlasů zvládnete i doma

I když je pravda, že kvalitní vlasová kosmetika tvoří nezbytný základ zdravých vlasů a dokonalého účesu, sama o sobě vám tento účes nezaručí. Pokud máte neposlušné kadeře a sluší vám hladký účes, potom se neobejdete bez žehličky na vlasy. Stačí několik málo minut a výkonné keramické topné články vám přesně takový, dokonale hladký, účes vytvoří. Většina žehliček na vlasy je vhodná jak pro polodlouhé, tak i krátké vlasy. Narovnání vlasů opravdu není pouze věcí kadeřnického salonu, ale při troše šikovnosti a zručnosti ho budete zvládat i doma. Pokud máte opačný problém a rády byste ze svých rovných vlasů udělaly krásné hladké vlny, dopřejte si krepovačku na vlasy – jednu z dalších nepostradatelných kadeřnických potřeb, kterou momentálně e-shop lavlas.sk nabízí v akci.

Barvy na vlasy pro kadeřnický salon, i na doma

BBcos Keratin Color, Berrywell, Compagnia Del Colore, Green Light a Palco, to jsou oblíbené značky barev na vlasy opravdových kadeřnických salonů. Krásně se s nimi pracuje. Tak například barva na vlasy Palco Technic Color 1,0 nabízí 90 odstínů barev a 5 korektorů, které umožní kadeřníkům a kadeřnicím (a nejen jim) s chutí tvořit, objevovat a realizovat výraznost mnoha barevných odstínů v celé jejich kráse. Krémové částice obsažené v oxidační emulzi spolu s barvami s vůní malin vytvářejí perfektní kompaktní směs, dodávající maximální lesk a intenzivní dlouhodobý barevný efekt. Vlasy přitom zůstávají měkké a pružné. Vyberte si právě takovou barvu na vlasy, vlasovou kosmetiku a vlasové pomůcky, které vás nejvíce osloví, které vám ve vaší výbavě chybí a které potřebujete.

Vše pro kadeřnické salony

Lavlas.sk vám nabízí naprosto ucelené vybavení do vašeho kadeřnického salonu počínaje kadeřnickými nůžkami, kadeřnickými hřebeny, kartáči na vlasy, kadeřnickými difuzéry, kadeřnickými fény až po kadeřnické taburety, kadeřnické mycí boxy, kadeřnická křesla a další kadeřnický nábytek (kadeřnický mycí box, kadeřnický vozík na barvení, kadeřnickou obsluhu a podobně.)

Comments are closed.