REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archiv

Oddlužte svou nemovitost

Pokud máte na své nemovitosti zástavu, můžete využít služby oddlužení nemovitosti, kterou poskytuje společnost Cash Broker, se kterou se můžete blíže seznámit na její domovské webové stránce, kterou najdete na adrese cashbroker.cz. Díky této službě můžete svou nemovitost vyplatit, popřípadě také můžete získat mnohem výhodnější podmínky úvěru. Ostatně mnohem více informací o této společnosti a veškerých jejích nabízených službách se můžete dočíst na již zmíněné adrese cashbroker.cz.

Kdo má nárok?

Kdo má tedy nárok využít služby oddlužení nemovitosti? Tato služba je určena pro všechny ty, kteří jsou majitelem nemovitosti se zástavou, dále pro ty, kteří chtějí získat výhodnější podmínky úvěru. Pokud jste se v těchto bodech našli, není nic jednoduššího, než se obrátit na investora společnosti Cash Broker, který vám velmi ochotně poskytne veškeré informace o produktech s výhodnějšími podmínkami.  Jak samotné oddlužení funguje? Funguje na stejném principu jako úvěr se zástavou nemovitosti. Je jedno, jestli je vaše nemovitost zástavou pro jedu, či dvě, tři půjčky. Všechny budou za vás uhrazeny a na vás pak bude už jen splácet jednu jedinou měsíční splátku. Jak asi tušíte, tak má tento způsob splácení mnoho výhod. V první řadě splácíte pouze jeden úvěr, další výhodou je možnost snížení měsíčních splátek a v neposlední řadě je zde také možnost prodloužení doby splácení.

Americká hypotéka

Co vlastně znamená termín americká hypotéka? Jedná se o finanční produkt, který vznikl, jak už asi tušíte, ve Spojených státech. Jeho cílem je umožnit lidem realizovat jejich sny a plány, bez nutnosti čekat na potřebné prostředky. Nabízí tak výhodnější podmínky než jsou u běžných úvěrů. Tato hypotéka má jen jednu podmínku, kterou je nemovitost, se kterou budete ručit. Jestliže vás tato možnost financování vaší budoucí nemovitosti zaujala, můžete se dočíst více informací na již zmíněné adrese cashbroker.cz

Comments are closed.

„Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.“ Mark Twain