REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archiv

Kování pro kuchyňské linky a šatní skříně jedině od Mivokoru

Pokud hledáte doplňky a kování pro kuchyňské linky a šatní skříně, pokud sháníte prodejní a reklamní stojany vyrobené na zakázku podle svého zadání, oslovte společnost Mivokor. Její zaměstnanci velice dobře znají potřeby svých zákazníků, jsou kreativní a nevyhýbají se ani individuálnímu řešením vašich zakázek. Jejich výrobky – například Mivokor závěsná police dvoustupňová s dvanácti kořenkami v chromovém provedení, nebo Mivokor skleněná police D300 na sloup s ohrádkou v chromovém provedení a mnohé další se vyznačují vysokou precizností výrobků v každém detailu, funkčností a účelností.

Bez drtiče odpadu Teka Evolution by to nebylo ono

Také společnost Teka pro vás má připraveno ohromné množství výrobků, které najdou uplatnění především v kuchyni. Tak například TEKA EVOLUTION 200 je drtič odpadu, jehož výhodou je indukční motor se stálým a neměnným výkonem. Může být nainstalován do kuchyňských dřezů s výpustí 92 milimetrů. Vzhledem k tomu, že instalace drtiče je stejně jednoduchá jako jeho ovládání, zvládnete ji naprosto hravě sami. Použitím drtiče ve vaší kuchyni šetříte životní prostředí a tím i své zdraví. TEKA CORNER BOY TRIO je zase výsuvný odpadkový sorter na třídění odpadu, vhodný pro skříňky od 900 x 900 mm.

Dřezová baterie vedle okna? Žádný problém!

Máte dřez blízko okna a překáží vám baterie při jeho otevírání? Pořiďte si kuchyňskou baterii ALVEUS FLEXY WINDOW! Tuto baterii od firmy Alveus můžete před otevřením okna jednoduše sklopit. Jedná se o kuchyňskou stojánkovou baterii v chromovém provedení s keramickými těsnícími prvky a kovovými úchytkami, jež zajišťují spolehlivý a dlouhodobý provoz všem kuchyňským teriím. Alveus pro vás vyrábí celou řadu Alveus dřezů a veškerého příslušenství, které k nim náleží.

Comments are closed.