REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archiv

Firemní akce Vysočina včetně cateringových služeb

Poptáváte firemní akci na klíč Vysočina? Můžete ji mít včetně prvotřídních cateringových služeb, které budou připraveny zcela podle vašich přání. S organizací firemních akcí Jihlava má profesionální tým dělnického domu Jihlava dlouholeté zkušenosti. Ať už vás bude 5, 10, 100 nebo 1000, můžete se spolehnout, že gastrotechnika, inventář, dodávkový automobil, audiovizuální technika a další budete mít zajištěno. Ostatně pronájem prostor Jihlava není určen pouze pro firemní akce, ale také pro svatební hostiny, rauty, bankety, koktejly, snídaně, coffee breaky, barbecue, zahradní party i tématické hostiny. K dispozici vám jsou nejen prostory v restauraci, ale také prostory společenského sálu a salónků Dělnického domu.

Firemní akce na klíč Jihlava s vyhlášeným týmem kuchařů

Pokud se rozhodnete pro firemní akci na klíč Jihlava, můžete si být jisti, že s vyhlášenou restaurací v Dělnickém domě v centru Jihlavy budete nadmíru spokojeni. Skvělý tým kuchařů se vám bude snažit připravit nabídku těch nejkvalitnějších pokrmů, abyste si mohli vybírat podle své chutí a nálady. Rozhodně by vaší pozornosti neměla uniknout ani špičková kvalita nabízeného plzeňského piva. Restaurace dělnického domu Jihlava je totiž součástí řetězce Pilsner Urquell Original Restaurant.

Pronajměte si nebytové prostory v Dělnickém domě Jihlava

Tuto špičkovou restauraci v centru Jihlavy však budete moci navštěvovat i v případě, že zde sice nebudete pořádat firemní akce Vysočina, ale rozhodnete se pro pronájem nebytových prostor Vysočina. Mohou se stát nejen virtuálním sídlem vaší firmy, ale i sídlem fyzickým. Můžete sem umístit firemní kanceláře nebo prostory využít na pronájem obchodních prostor Jihlava. Vy, vaši zaměstnanci, obchodní partneři a klienti si tak budete moci každý den pochutnávat na čerstvé kachničce, pečené kolenu, bůčku nebo čerstvé rybě.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat