REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Dámské saténové trenýrky – dárek, který nelze odmítnout

Stalo se zvykem, zejména u mladé generace, že muži volí jako dárek pro své milované polovičky dámské spodní prádlo. Například takové dámské saténové trenýrky, které vypadají na zadečcích slečen a mladších žen fantasticky, mnohé muže přímo fascinují. Není tak divu, že ženy pak ve slavnostní den rozbalí balíček právě s tímto fantastickým dárkem pohodlného, širšího střihu, který se nejen skvěle nosí, ale je také velmi příjemný na dotek. Trenkovna.cz ví, co má ženám (i jejich mužům) nabídnout.

I muži dnes mají na vybranou

Šmrnc ale nechybí ani dámským boxerkám, dámským kalhotkám a dámským košilkám a tílkům, stejně jako pánskému spodnímu prádlu z Trenkovny. I pánské spodní prádlo je velmi hezké, a tak i muži, pokud ho obléknou, budou vypadat velmi sexy. Ty tam jsou doby, kdy se pánské spodní prádlo točilo pouze kolem kostkovaných trenýrek s gumičkou. Dnes mají muži na vybranou. Kromě pánských klasických trenek mohou v e-shopu trenkovna.cz nakupovat trenky s prošívanou gumou, saténové trenky, boxerky a slipy. Za zmínku určitě stojí také funkční spodní prádlo, které by mělo být součástí každého opravdového chlapa – ať už sportovce nebo manuálně pracujícího.

Dámská tanga, která vám vykouzlí úsměv na tváři

Zaslechli jste někdy pojem vtipné a retro prádlo? Co si pod takovým prádlem máte představit? Pánské trenky Represent Exclusive Superman nebo dámská tanga s vtipným potiskem, který vykouzlí úsměv na každé tváři.

Co je ale velmi důležité – trenkovna.cz pamatuje i na děti. Součástí jejího sortimentu jsou tedy i dívčí kalhotky, dívčí košilky a tílka, chlapecké trenýrky a boxerky a chlapecké slipy. Samozřejmostí je i nabídka ponožek – dámských, pánských i dětských. Proč nenakupovat spodní prádlo pod jednou střechou, zvláště když se jedná o kvalitní zboží!

Comments are closed.