REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archiv

S aku vrtačkou Metabo můžete šroubovat i vrtat třeba klidně v lese

Přemýšlíte o tom, že by se vám mohla hodit aku vrtačka Metabo? V případě, že se chystáte dělat nový plot, třeba na chalupě, nezapomeňte jsi také pořídit hned dva akumulátory Metabo. Dva akumulátory rozhodně uživíte a navíc je vždy lepší pořizovat si je rovnou s aku vrtačkou než pak ten náhradní dokupovat později. Mohla by vás zaujmout Metabo BS 18 2×1,3Ah aku vrtačka 2015, která je dodávána s dvěma kusy Li Ion článků o kapacitě 1,3 Ah a nabíječkou SC 60 Plus a v plastovém kufru.

Místo staré pokosové pily si pořiďte novou, s novým designem a novými technickými úpravami

Blíží se čas dovolených. Spousta kutilů se již nemůže dočkat, až začnou pracovat se svými pokosovými, přímočarými a okružními pilami. Pokud mezi domácí kutily patříte i vy, neměla by ve vaší výbavě chybět ani pokosová pila Metabo KGS 216 M nebo pokosová pila Metabo KGS 254 M. Jedná se o pily s novým designem a novými technickými úpravami, přičemž důraz je kladen především na uživatelský komfort. Pogumované ovládací prvky, optimalizované ergonomické části a praktické úchyty na uložení kabelu rozhodně práci s touto pokosovou pilou na doma ulehčí. A když už budete v tom nakupování, nezapomeňte ani na nabíječku Metabo.

Vy ještě nemáte úhlovou brusku na doma?

Pokud mluvíme o kutilství a kutilech, nesmíme opomenout ani úhlovou brusku na doma. Jedná se totiž o nástroj s velmi rozmanitými možnostmi využití. Díky úhlové brusce Maktec či úhlové brusce MT952 můžete oželet hned několik speciálních a často i drahých typů jiného nářadí. Tyto úhlové brusky hobby dokážou brousit, leštit, čistit a řezat a vydrží toho opravdu hodně. Navíc vydrží dlouho. Pokud si pořídíte Metabo úhlovou brusku, získáte výkonného a poměrně levného pomocníka na stavbu i do dílny. Takže pamatujte – co je doma, to se počítá!

Comments are closed.