REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

P.O. Box to je Vaše pošta na jednom místě

Jak celý proces funguje?

Vaši zásilku z označené schránky recepční převezme a uloží ji na naši centrálu. Ihned Vás také kontaktuje s informací o odesílateli a velikosti zásilky. Vy si pak můžete přijít jednou za čas doručenou poštu vyzvednout nebo nechat zaslat na Vámi určenou adresu.

 

Pokud si nepřejete, aby Vám na Vaši domovskou adresu chodila například pracovní pošta, nebo prostě jen na dané adrese nejste vždy k zastižení, můžete tento problém vyřešit pronájmem P. O. BOXU. Poštovní schránka totiž není jediným místem, kam si můžete nechat zasílat příchozí poštu. Novým trendem jsou nyní právě P. O. BOXY, které už nejsou k dispozici pouze pro velké firmy nebo na poště. Naše společnost NOVANTIS, která provozuje www.sidloprofirmy.cz nyní nabízí novou službu, a to právě POBoxy.cz na doméně www.poboxy.cz.

Navíc nijak nelimitujeme velikost zásilek, proto se nemusí jednat jen o klasická psaní, ale například i malé či středně velké zásilky, nebo kurýrní zásilky či doporučenou poštu. Proto je tato služba vhodná také pro e-shopy nebo začínající start-upy mimo Prahu, které však potřebují doručovací adresu v Praze.

 

Pokud tak uvažujete o změně doručovací adresy v Praze, můžete využít této služby. Jelikož disponujeme moderními kancelářemi na daných adresách a vyškoleným personálem, který je přítomný téměř nonstop, o Vaši poštu se tak již nebudete muset starat.

 

Nepřejete si, aby Vám chodila nevyžádaná pošta domů?

Na dané doručovací adrese, tedy u nás v kanceláři, budete mít poštovní schránku – P.O. Box. Daná schránka pak bude obsahovat označení Vašeho jména. Prestižní adresy můžete využít také pro své podnikání, kdy právě prestižní doručovací adresa může zvýšit renomé Vaší firmy bez označení „POBox“ jako u České pošty. Další výhodou je i cena, které je více jak poloviční oproti běžné ceně na poště ve velkém městě.

 

Pro více informací nás kontaktujte telefonicky na 800 701 301 nebo e-mailem na recepce@poboxy.cz nebo navštivte na webu www.poboxy.cz.

Comments are closed.