REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Vyhledávání fyzických a právnických osob

Vyhledávání  fyzických a právnických osob v obchodním a insolvenčním rejstříku patří k důležitým činnostem pro řadu firem ale i osob. Nechce-li člověk přijít o svoje peníze měl by mít přehled o svých obchodních partnerech, to znamená odběratelích i dodavatelích. Zvláště ostražitý by měl být u svých  dlužníků. Proč? Jakmile je u dlužníka zahájena insolvence, má věřitel pouze několik týdnů na to, aby přihlásil svoje pohledávky. Když tuto lhůtu promešká, definitivně ztrácí nárok na svoje peníze.

Jak získat informace z obchodního a insolvenčního rejstříku? Vyhledávání se běžně používá k získávání informací o změnách u fyzických a právnických osob. Jenže při 10, 30, 50 nebo 150 subjektech nelze změny všech u dlužníků a obchodních partnerů snadno ohlídat.

Existuje však jednoduchý způsob jak získat přehled o změnách u vašich fyzických a právnických osob. Nechte si je hlídat. Czjustice.cz je specializovaný portál, který vám spolehlivě ohlídá vaše dlužníky a obchodní partnery. Je to snadné. Stačí zadat název společnosti nebo IČ u právnických osob a jméno a příjmení a datum narození u fyzických osob. Tím vaše práce končí. O zbytek se postará inteligentní software. Když dojde k jakékoliv změně u vašich dlužníků a obchodních partnerů v obchodním nebo insolvenčním rejstříku czjustice.cz vás upozorní stručným mailem. Pak už bude záležet jen na vás jak danou informaci vyhodnotíte.

Ještě stále chcete vyhledávat v obchodním a insolvenčním rejstříku? Využijte snadnější a spolehlivější způsob získávání informací. Nechte si svoje fyzické osoby a firmy hlídat!

Comments are closed.