REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Webové řešení s marketingem – Expenio group

Máte nápad nebo již rozjetý byznys, ale „online“ pokulháváte?  Pomůžeme Vám odstranit překážky pro Váš růst. V Expenio group s.r.o. jsme realizovali mnoho různých webových řešení, jako například webové portály, e-shop řešení nebo sofistikované aplikace.

Responzivní web

Doba jde kupředu a mobilní telefony hrají čím dál tím větší roli v kontaktu se zákazníkem nebo obchodním partnerem. Responzivní web znamená, že se správně zobrazuje na počítačích, tabletech i mobilních telefonech. Bez responzivního webu hrozí, že přijdete o potenciální zákazníky jen proto, že se jim správně nezobrazí vaše webová stránka. Nezáleží, jak dobrý produkt nebo službu nabízíte, a přece stačí tak málo, aby Vám zákazník řekl ne. Pod naší taktovkou bude váš web čistý, přehledný a zákazníci se na něj budou rádi vracet.

Grafické a programátorské práce

Chcete vlastní e-shop, CRM, CMS nebo jinou aplikaci ale nechcete Open Source? Řešíme aplikace na míru, od projektového sestavení až po realizaci. Oproti alternativám, které naleznete zdarma, u nás získáte přesně to, po čem toužíte. Navrhneme Vám každičký detail, který budete ve své aplikaci potřebovat a nebudete muset dělat žádné kompromisy. Nejen, že Vám zpracujeme aplikaci na míru, ale navrhneme kompletní korporátní identitu, nebo jednotlivé grafické prvky, které budou prodávat.

Výkonnostní marketing, sociální sítě

Mít perfektní webové stránky nestačí. Nyní na ně musíte dovést své zákazníky, případně s nimi komunikovat. Výkonnostní marketing umožní měřitelné vynaložení nákladů na přivedení zákazníků, kteří u Vás nakoupí nebo využijí Vašich služeb. Sociální sítě jsou fenoménem dnešní doby a v budoucnu jejich role ještě vzroste. Nenechte si ujet vlak a zvolte s námi strategii, která Váš byznys podpoří.

V Expenio group rádi pomáháme firmám či jednotlivcům v jejich růstu za jejich sny. Pomůžeme i Vám.

Comments are closed.