REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Čištění koberců a sedacích souprav

V dnešní době je čištění koberců a sedacích souprav mnohem jednoduší, jako tomu bývalo za našich babiček. Pamatujete si, jak naše babička drhla koberce, že jich napřed namočila a drhla kartáčem špínu? Pak se dlouho čekalo, než koberce vyschnou, aby se mohlo zase po nich chodit.

Ano i tak lze čistit koberec, ale v dnešní době je mnohem snazší cesta. Dnes je plno úklidových firem, které se čištěním koberců zabývají a to tím nejmodernějším způsobem.

Profesionální firmy jsou dnes vybaveny moderními extraktory, které do koberce pod tlakem vstřikují vodu s kvalitním čisticím prostředkem a následně vodu odsávají, takže se koberec nestačí promáčet. Díky správnému provedení čistícího stroje, koberce tímto ošetření omládnou, dostanou svěží barvu, zbaví se špíny, alergenů a roztočů. Pravidelné čištění koberců je důležité a přispěje tak ke zdravějšímu životu Vaší rodiny.

U čištění sedacích souprav a čištění koberců je mezi odborníky oblíbená extrakční metoda. Je vhodná i k čištění čalouněného nábytku a k čištění sedacích souprav, pokud jsou potaženy běžně používanými potahovými látkami. Výjimkou jsou sedací soupravy z kůže. Protože extrakční čištění je hloubkové čištění a to se na kůži nepoužívá. Naše úklidová firma J&H Úklid se ale čištěním kožených sedaček zabývá a pracovník, který čištění provádí, má dlouholeté zkušenosti. Náš pracovník, který čištění provádí, zváží, jaká metoda se nejlépe hodí, pro vyčištění dané sedací soupravy a pak teprve samotné čištění provádí, aby byla minimalizována veškerá bezpečnostní rizika.

Jak dlouho trvá vysychání:

Vysychání čištěného materiálu záleží na větratelnosti prostoru a také na okolní teplotě. Většina vody je vysávána už během čištění, takže výsledná vlhkost je velmi nízká. Díky tomu se celková doba schnutí zkrátí.

A co na to J&H Úklid?

Pokud se rozhodnete využít služby naší úklidové firmy, jsme tu pro Vás k dispozici 24 hodin denně / 7 dní v týdnu / 365 dní v roce. Provádíme kompletní úklidové služby – strojové čištění všech druhů podlah, čištění kožených sedaček, mytí oken, čištění koberců, ale spoustu dalších úklidových služeb v lokalitách Praha, Brno, Vyškov, Slavkov, Prostějov, Olomouc, Zlín a další města ČR.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat