REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Jak udržovat plovoucí podlahy

V dnešní době jsou také mimo koberců oblíbené plovoucí podlahy. Můžete si vybrat ze široké nabídky. Podlahy si můžete vybrat z různých barev, povrchových úprav a také různě odolné. V dnešní době je nabídka velmi pestrá.

At už si vyberete jakýkoliv druh plovoucí podlahy, údržba bude u všech stejná.

Dáme Vám dobrou radu, jak plovoucí podlahy udržovat.

U plovoucích podlah platí vždy pravidlo, čím méně vody, tím lépe. Příliš mnoho vody, Vám může podlahu zvlnit.

Pro stírání podlahy bude nejlepší používat speciální mop např. Bona spray mop. Tento mop používá i naše úklidová firma J&H Úklid, která ho používá při svých úklidech v domácnostech a je s ním velice spokojena.

Plovoucí podlahy též můžete stírat jemným roztokem jaru a vody, ale nejlepší bude, pokud použijete speciální přípravky, které jsou na to určené. Nejlepší je, pokud čistící přípravek obsahuje také vosk, jako např. přípravek SCANSA FATICHE s kterým máme také velmi dobré zkušenosti.

Z vlastní zkušenosti Vám radíme, jak nejlépe udržovat plovoucí podlahu čistou. V první řadě podlahu vyluxujte. Zbavíte se tak veškerých drobků, chloupků a nečistot. Pak teprve stírejte podlahu mopem, nebo vlhkým hadříkem z mikrovlákna. Pokud chcete dosáhnout dokonalého vzhledu, můžete ještě podlahu přeleštit speciálním čističem.

Prevencí před poškozením je také správný výběr podlahy. Vždy také vybírejte podlahu podle toho, v jaké místnosti bude používána a jak bude zatěžována.

Také dbejte při výběru na odstínu podlahy. Vždy si zvažte, kde bude podlaha položena.

Na světlejších odstínech je vždy hned vše vidět. Proto při výběru podlahy si vše dobře promyslete.

A co na to J&H Úklid?

Pokud se rozhodnete využít služby naší úklidové firmy, jsme tu pro Vás k dispozici 24 hodin denně / 7 dní v týdnu / 365 dní v roce. Provádíme kompletní úklidové služby – strojové čištění všech druhů podlah, čištění kožených sedaček, mytí oken, čištění koberců, ale spoustu dalších úklidových služeb v lokalitách Praha, Brno, Vyškov, Slavkov, Prostějov, Olomouc, Zlín a další města ČR.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat