REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Dřevostavby a moderní kontaktní plášť

Chystáte se postavit vlastní rodinný dům? Napadlo vás, proč jsou dnes dřevostavby tak populární? href=“http://www.spirax.cz“>Dřevostavba při výstavbě nemusí procházet dlouhými technologickými pauzami jako cihelné zdivo. Základem moderní dřevostavby je její obvodový plášť. Díky dobrému plášti s nízkou hodnotou součinitele prostupu tepla můžeme dřevostavby rozdělit na dvě kategorie. První je nízkoenergetický dům a druhý je pasivní dům.
Bungalovy s kontaktním pláštěm Fermacell od firmy SPIRAX s.r.o.
Firma SPIRAX s.r.o., která dodává nízkoenergetické href=“http://www.spirax.cz“>bungalovy na klíč pracuje se systémem Fermacell. Systém Fermacell je systém suché výstavby. Je vyroben ze sádry a papírových vláken. Je tedy biologicky nezávadný. Materiál má velmi dobrý difůzní odpor, proto velmi dobře tlumí hluk. Je tedy ideální při výstavbě rodinného domu. Systém se rychle opracovává a montáž je velmi snadná. Tímto se urychluje doba výstavby. Není nutné čekat na tuhnutí maltovaných spár, jako známe z cihlových staveb.
Z protipožárního hlediska jsou dnes dřevostavby bezpečnou investicí. Už při 10 mm tlusté desky Fermacell je zaručena protipožární odolnost až 120 minut.
Pokud si klient přeje postavit nízkoenergetickou dřevostavbu je plášť Fermacell velmi dobrá volba. Oproti jiným plášťům používaných u výstavby rodinných domů nebo bungalovů má výhodu nejen kvůli rychlé a bezproblémové výstavbě, ale i díky ceně a velice dobrému součiniteli prostupu tepla, který činí U=0,17 [W/(m2.K)]. Rodinné domy na klíč systém Fermacell jsou plně certifikovaným způsobem výstavby.
Pokud stále váháte, jestli si postavit rodinný dům cihelný nebo třeba typový projekt jako dřevostavbu. Zde vidíte výhody skládaných plášťů dnešních moderních dřevostaveb.
Firma SPIRAX s.r.o. nabízí výstavbu rodinných domů na klíč. Vybrat si můžete z předpřipravených typových href=“http://www.spirax.cz“>projektů bungalovu nízkoenergetické dřevostavby.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat