REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archiv

Prsteny snubní a zásnubní

Svatba či zásnuby bez obvyklého a nezbytného doplňku, kterými jsou snubní a zásnubníprsteny, si asi nikdo neumí představit. Každá vyjímečná situace si zákonitě vyžaduje výjimečné věci, které k ní neodmyslitelně patří. Snubní prsteny jsou nejvhodnějším a tradičním potvrzením uzavíraného svazku. Okamžik, kdy oddávající při svatebním obřadu vyřkne obligátní formulku – nasaďte si vzájemně snubní prsteny, nenechá chlaným žádného člověka. Všichni přítomní se zcela jistě neubrání dojetí. Rodiče obou partnerů tyto chvíle prožívají asi ze všech nejintenzivněji, neboť jednak vzpomínají na svou svatbu, a jednak prožívají tyto vzácné chvíle spolu se svými dětmi.

Snubní prsteny se tak stanou poutem mezi novomanžely, které jim svatební okamžiky budou připomínat celý život. Kromě toho se snubní prsteny stanou nejen trvalou vzpomínkou, ale mají i svou nezpochybnitelnou hodnotu. Cena zlata patří na světových trzích k těm nejstabilnějším a i z tohoto hlediska se vyplatí vybírat kvalitní výrobky.

Zkušení zlatníci dokáží zhotovovat nejrůznější tvary a velikosti snubních prstenů. Pokud si zákazník přeje například vyrytí nějakého motivu, nebo jména či datumu pro připomínku slavného dne, není pro tyto umělce takovýto požadavek nic neřešitelného. Samozřejmostí téměř každého zlatnictví je trvalý servis, takže i v budoucnu nemusíte mít obavy, že byste v případě poškození vašeho snubního prstenu neměli možnost jeho opravy. Rovněž vám zlatníci mohou snubní prsteny upravit na potřebnou velikost, pokud se věkem vaše ruka poněkud zvětší.

 

Luxus a elegance je hlavním předpokladem předmětu, kterým jsou snubní prsteny. Snubní prsteny jsou převážně zhotovovány ze zlata, které rozlišujeme ve třech hlavních kategoriích. Jedná se o zlato barvy žluté, červené a bílé. To však neznamená, že máte na výběr pouze z těchto druhů zlata. Je možné jednotlivé barvy kombinovat, což vytváří elegantní efekty a budí dojem luxusu.

Comments are closed.